Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen egyszerűen kiszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen egyszerűen kiszerettem volna belőle?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú (a volt osztálytársam) akibe 3 éven keresztül "halálosan" szerelmes voltam. Minden egyes nap rágondoltam és ballagáson is majd meghaltam amikor megpuszilt. Aztán osztálykiránduláson nagyon jóba lett az egyik barátnőmmel és körülbelül 1 hete kijelentette hogy összejöttek. Nagyon féltékeny voltam a barátnőmre, vagy 3 napig csak bőgtem és utáltam az egész világot. Aztán tegnap este felmentem MSN-re és Ő is fent volt. Eddig mindig alig vártam, hogy rám írjon,de tegnap valahogy ez nem is érdekelt. Ma meg felkelltem és végre nem vele álmodtam. Felmentem Facebookra is és láttam hogy kiírták hogy "kapcsolatban" de egyszerűen nem éreztem semmit. Még mosolyogtam is egy kicsit. A barátnőm is írt nekem SMS-t, hogy a mai találkát le kell mondania, mert vele van programja, de még ez sem érdekelt. Visszaírtam, hogy oké nem baj, majd holnap és ennyi.

Ez azt jelenti hogy ilyen egyszerűen túltettem magam rajta? Mégis csak 3 éven át kínlódtam miatta. Vagy nem is szerettem őt igazán sosem? 15/L


2011. aug. 17. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg fura kicsit, hogy ennyi idő után ilyen könnyen túltetted magad rajta, de ennek csak örülhetsz.
2011. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer velem is volt ilyen. Én 2 évig voltam úgymond "szerelmes" belé. Aztán én is így egyik pillanatról a másikra azt vettem észre, hogy nem érdekel. Szerintem sosem szerettem amúgy. Mert akit nem ismersz eléggé, azt mégsem szeretheted szerelemmel nem igaz?
2011. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen... én is csak úgy ismertem ahogy az osztálytársak szokták ismerni egymást vagy maximum egy kicsit jobban mert igazából jóban voltunk, körülbelül mindegyik lány osztálytársamat megbántotta, még azt a barátnőmet is akivel most együtt van, szóval őt is vagy egy évig csak gúnyolta de ő még is simán megbocsátott neki.. na mindegy. Szóval engem nem bántott sosem és csak kedves szava volt hozzám, lehet hogy ezt szerettem benne, de lehet, hogy nem is szerettem, csak tetszett.
2011. aug. 17. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:

ez a jó hozzáállás, nem szabad senki miatt bánatosnak lenni, mert azzal magadon nem segítesz, ők meg tojnak rá, hogy éppen rosszul érint

felesleges érzelmeket táplálni, rajongani olyan iránt, aki nem viszonozza, az egyoldalú vonzalom tönkreteszi az életedet, sajnos erre csak most jöttél rá, az elmúlt 3 év boldogan is telhetett volna számodra, de te bekorlátoztad a gondolataidat egy srácra

felesleges volt

2011. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A csalodas miatt ment ilyen gyorsan. akkor orulj ha 2 het mulva sem esel vissza.
2011. aug. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!