Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd érezni irántam ez a fiu?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd érezni irántam ez a fiu?

Figyelt kérdés
tudja hogy menyire szeretem. adtam neki fénképet is magamrol és az ágyához rakta azt monta. szüleinek is tetszek. ezt a fiu sok bántás érte barátként tekint és kedvel. de ugy veszem észre hogy már kezd máskép tekinteni rám.mert pár napja voltunk disco 2en és azota máskép viselkedik ö ir nekem mindig meg telefonon is. kérlek segitsetek
2011. aug. 17. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Látszik az agyi szinteden, hogy diszkóba jársz..
2011. aug. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
már alapból ha az ágyához teszi a képedet nem barátként tekint rád
2011. aug. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen kezd...
2011. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak játszik veled. Megakar kefélni
2011. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ö nem ojan aki csak meg kefélne régota ismerem öt. ja és eddig puszit nem adot. most már igen adot. éreztetem vele hogy én mindig mellete leszek és azt is hogy szeretem, ö csak komoly kapcsolatot akar. ö nem szereti az egy északás kapcsikat. és tudja azt is hogy én nem egy északás nö vagyok. de téleg ha már a fénképemet az ágyához rakta akkor már kezd érezni irántam? ne mutasamki nagyon hogy menyire szeretem ha ö most kezd meg szeretni? kérlek segitsetek
2011. aug. 17. 15:42
 6/7 anonim ***** válasza:
De jót röhögök ezen az IQ hiányon :D
2011. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Énsem "ojan" vagyok,de ha 1 ilyen buta libával találkoznék és még szép is vagy tuti megdugnám:)))))))))))
2011. aug. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!