Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és van egy csajom aki nem a legszebb de tök jól megvagyunk de a többiek azzal piszkálnak h milyen ronda és h külsőleg nem illünk össze, és ez nagyon zavar mit tegyek, ne foglalkozzak vele?
2011. aug. 17. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vidd el egy szépségszalonba, mind Betty-t az a csaj a sorozatban :/
2011. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
persze, hogy ne foglalkozz velül. a barátnőddel meg foglalkozz, ha te igy szereted. miért nem egyértelmű ez? én amugy az ilyen "töbieket" hanyagolnám. az egy dolog ha szóvá teszik, de hogy piszkálnak is vele, elmehetnek a ..
2011. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
itass piát a többiekkel és nekik is bejön majd a csak :D
2011. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1. válaszoló kösz de ez nem vicces:D

2. válaszoló köszi a bíztatást jól esik:)

3. válaszoló én inkább a fejükön verném szét a piásüveget:D

2011. aug. 17. 15:41
 5/11 anonim válasza:
Banánt mert azt szeretem !
2011. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ez h jön a barátnőmhöz?
2011. aug. 17. 15:43
 7/11 anonim ***** válasza:

a többiek csak irigyek, mert neked van egy normális kapcsolatod, nekik meg nem jött össze, vagy a mostani egy katasztrófa...

mindenképpen védd ki a barátnődet, mert ha esetleg később visszahall dolgokat, jól fog neki esni, a többiek miatt pedig ne aggódj! :)

2011. aug. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Húúú most kicsit bunkó leszek, nem jellemző rám, szóval bocsi, az az igazság, ha a barátnődet úgy emlegeted, hogy "csajom" azzal tulajdonképpen semmi baj nincs, annyi, hogy nem hinném, hogy egy komoly kapcsolatról lenne szó. Nálam a kérdés is erre utal, ha már megfordul a fejedben, hogy zavarjon-e a barátnőd külseje, az már azt jelentheti, hogy ez a kapcsolat nem 100%-ban csak nektek szól, kicsit a közönségnek is, legalább is részedről(?) Bocs ha tévedek. Szóval (most jön a bunkó rész) nem kell ezzel törődnöd, mert nem hinném, hogy nagyon sokáig fog tartani ez a dolog a csajoddal, már csak a korod miatt is. De remélem tévedek, akkor viszont sok boldogságot nektek és ne másokkal foglalkozz, ha szerelmes vagy akkor csak magatokkal kell foglalkoznod =)
2011. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ezt fogom tenni köszi:)
2011. aug. 17. 15:47
 10/11 A kérdező kommentje:
szerintem itt nem a szóhasználat a fontos de kösz a tanácsot
2011. aug. 17. 15:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!