Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú és lány barátság létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú és lány barátság létezik hisz az csak az egiyk fél akar többet általában nem?

Figyelt kérdés
Azt mondják nem létezik emrthogy az egiyk fél mindíg többet akar, de nyilván azért nem jönnek össze mert vagy nem igaz (hogy többet akar az egiyk csak állítják), vagy a másik fél viszont nem akar többet, vagyis cska barátként szereti a másikat...szóval az akkor is fiú lány barátság mert eg yfiú barátként szereti a lányt vagy fordítva...
2011. aug. 17. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
előtte v utánna?
2011. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
létezik, én hiszek benne. elég sok lány barátom van, és mindegyikkel tökéletes a barátságom. meg nem tudok arról, hogy esetleg valamelyik is többet érezne, azt nem tudom.
2011. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiú-lány barátság létezik, és egyszer-egyszer belefér a szex is. Ha egyik fél sem akar túl sokat a másiktól, akkor még jól is jöhet az intim közelség. (pl jobb tanácsokat tudnak adni a egymásnak) 29F
2011. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

29F


ezt hány nő gondolja ugyanígy? :)


amúgy nekem is van 2-3-4 lány haverom/barátom, nevezd ahogy akarod, ha valaki elkezd azon morfondírozni, hogy létezik-e, akkor ott már "bajok vannak"...

2011. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban emberek vagyunk,és csak másodsorba férfiak,és nők.A barátomban az ember nézem,nem pedig a nemét.

Sehol nincs kőbe vésve,hogy EGYIKüknek többet kellene akarnia,sőt ha így van,az nem barátság.

2011. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszolónak teljesen igazat adok. Nekem van egy fiú barátom sőt, kisebb koromban is volt, eszünkbe se jut/ott ilyesmi, mindig ugyanúgy viselkedtünk mint egy "normális barátságban", lány a lánnyal, tehát VAN
2011. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jajj bárcska így gondolná az én fiú barátom is...állítólag a férfi dolgokat nem tudja velem megbeszélni....ugyanakkor a nő ügyeit a szexügyeit, és az önkielégítést de olykor még a sz*rást is megbeszéli velem (jó ez nem kölcsönös, részemről nem viszonzott) de kérdem én ha ezeket velem beszéli meg akkor a férfiakkal mit beszél meg amit én nem hallhatok? Mi az a férfi dolog...a sportokat nem szereti...szinte cska közös témáik vannak....szóvla nem értem...
2011. aug. 17. 23:11
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem hülyeség, hogy nem létezik férfi-nő barátság. Sok olyan esetről hallani, hogy az egyik fél többet akar, de azokról meg nem hallunk, ahol nincs semmi ilyesmiről szó, és nyilván ez a többség. Nagyon jól írta az egyik előző, barátságban az embert kell nézni, nem a nemét.


22/L

2011. aug. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!