Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letezik-e baratsag, vagy majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik-e baratsag, vagy majd belemszerethet?

Figyelt kérdés
Van egy fiu,nem reg ismerem,alig egy hete,de annyira kozel kerultem hozza es o hozzam,hogy nagyon jo baratok vagyunk,mindenrol beszelgetunk orakig es jo vele.Barmirol lehet es mindent elmond amit masnak nem,azt mondta.Bizok benne,o is bennem.Azt mondta a legelejen,hogy csak egy jo barat lesz nekem,semmi tobb....Lehetseges-e,hogy majd belemszeret?
2011. szept. 17. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

1 hét alatt aztán nagyon el tud mélyülni egy barátság...

Persze,hogy lehetséges...minden lehetséges...sok szerencsét!:)

2011. szept. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges bizony, nekem is volt egy csaj barátom, már első perctől kezdve megkedveltük egymást és jó barátok lettünk és 10 hónap után már annyira elmélyült a barátságunk hogy járni kezdtünk. 2,5 évig voltunk kapcsolatba, de szakítás lett belőle, közös meg egyezés alapján (én döntöttem így) Fél évig mosoly és beszéd szünet volt, majd újra jó barátok lettünk amikor már mindketten új kapcsolatba kezdtünk és ez így működik is.
2011. szept. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 hét után nem igazán alakulnak ki életreszóló mély barátságok.

mi 8 éve ismertük egymást,kb. úgy 1-2 éve voltunk úgy igazán jóba,addig csak néha besszélgettünk.

aztán egy ostoba félreértés mind2nket felvilágosított,h jó együtt lenni más helyzetben is.

így aztán 1 hónap randizás után összejöttünk :)

már 3 éve együtt vagyunk :) :)

18/L

2011. szept. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább összejövősdi szaga van a dolognak. Általában egy jó barátság nem ezzel kezdődik, legalábbis nálam nem.

Egy nagyon jó srác barátom van, aki nem akar többet, én sem tőle és biztosak vagyunk benne, hogy ez így is marad. Vele eltelt jónéhány hónap, mire nem csak bulizós társak, haverok voltunk, hanem kicsit komolyabb témákról is elkezdtünk beszélgetni. 2 éve vagyunk jóban rosszban egymás mellett, de eddig még egyikünknek sem fordult meg a fejében hogy több legyen köztünk.

2011. szept. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!