Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyjából meg tudom állapítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyjából meg tudom állapítani fiú létemre hogy ki jóképű és ki nem, itt ez a Johnny Depp és a csajok botladoznak után, miért?

Figyelt kérdés

azt látom hogy jóképű a csávó ,de azért olyan nagyon kiemelkedő dolgot nem látok rajta, readásul nekem a karib-ban nagyon túl játsza magát úgy látom ,meg idétlen sztem, és nem az irigység szól most belőlem.


itt van pl Andy Roddick. szerintem ő rá inkább illik az hogy csajozós(még ha a személyisége nem is olyan)


nem vagyok b.zi nehogy félreértsetek, bugyuta kommentekre nem vagyok kíváncsi

17f


2011. aug. 18. 00:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Tök mindegy hogyan néz ki.

A titok ennyi-HÍRES.

2011. aug. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem rohadt szexi! a karibtenger kalózaiban meg direkt az idétlen, ostoba kalózt kell játszania. és azért van egy kisugárzása neki!
2011. aug. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nem mindegy neked te búza?
2011. aug. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Johnny Depp nekem sem jön be. A karib-tenger kalózaiban sztem nagyon jól játszik de mint pasi nem tetszik. Én sem értem mit esznek rajta..

15/L

2011. aug. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

"nem az irigység szól most belőlem."

Nyilván, mivel még magadnak is letagadod. Nem jössz be a lányoknak? Ha nem vagy búza más oka nem lehet egy ilyen kérdésnek...

2011. aug. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
annyira ilyen lanyos lehet h latens bu.zi.
2011. aug. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

00:45 te látom szeretnéd kiélni a beszologatódat, senki nem ismeri a másikat.anonim az egész ,ilyen balf.szságról miért lenne okom hazudni.


vázoljuk fel a helyzete mivan ha a fent említett mondatot nem írom ki, te leszel az első aki megkérdni "na mivan gyökér nem megy a csajozás" ésatöbbi


remélem happy vagy:)

2011. aug. 18. 00:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Johnny depp, azért botladoznak a csajok, mert magasabbra számítottak, és nem vették észre a 175 centijével.
2011. aug. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Hogy miért bomlanak utána a nők? Megsúgom.

A kisugárzása miatt.


Olyan egyedi, FÉRFIAS kisugárzása van, amit TV-n, és képen keresztül is megéreznek a NŐK(!).

Nem a kinézet a lényeg...


Én még nem találkoztam olyan férfival, akinek ilyen kisugárzása lenne. Nagyon irigylem a feleségét, a világ egyik legjobb pasiját fogta meg magának! :)

2011. aug. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elég elcseszett nő lehetek, de nekem nem jön be Jonnyka. Kedvelem, mint színész, de nem az a húúúúúúúúúúúú midnenfilmjétmegakaromnézniiiiiii...
2011. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!