Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi a "megfelelő" korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a "megfelelő" korkülönbség egy kapcsolatban, ha a lány idősebb?

Figyelt kérdés
Leginkább 20 év alattiak válaszát várom.
2011. aug. 18. 11:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Semennyi.

15L

2011. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Nyilván a kor előrehaladtával a különbség is elfogadhatóbb. Pl egy 17 éves lány és egy 15 éves fiú nem igazán vannak egy szinten fejben, más a gondolkodásmód meg minden, pedig csak 2 év van köztük. De egy 30 éves férfi és egy 35 éves nő már abszolút egy szinten van pedig ott 5 év van. De persze mindez függ az adott személyektől is. A szüleimnél pl 3 év a korkülönbség, anyum az idősebb, ők 31 és 34 évesek voltak mikor találkoztak, nekik soha nem okozott gondot ez a különbség. De én pl nem tudnám elképzelni, hogy nálam fiatalabb pasival kezdjek, vagy akár velem egyidőssel. Mindig az idősebb pasik tetszettek, eleinte csak 1-2 évvel idősebbek, most meg ott tartok, hogy minimum egy 10-es legyen köztünk, különben nem érdekel. Most ezt nem úgy kell érteni, hogy eldöntöttem, hogy vagy idősebb a pasi nálam vagy szóba se állok vele. Nem erről van szó, ez nem elhatározás, hanem egy konklúzió az eddigi tapasztalataim alapján. Aki eddig egy kicsit is érdekelt az mind ennyivel idősebb volt. Szóval engem zavarna ha én lennék az idősebb, de 1-2 év korkülönbség elmegy.

20/L

2011. aug. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 WannaLaugh válasza:

maximum pár hónap legyen, mert nem fogja megérteni ,amit mondasz neki, és makogni fog hozzád. A barátnőm 19, nagyon jól megvagyunk.

83/F

2011. aug. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
54%

Köztünk 14 év van én vagyok 24 éves,és jól megvagyunk,én nézek ki idősebbnek ő max 23-nak néz ki,fitt,csinos,fiatalos.Én meg sokkal éretteb vagyok koromnál,tehát pont illünk egymáshoz főleg külsőleg,ő is keményen edz sportol.Én se tudtam elképzelni régebben,egy idősebb csajt,de ma már el se tudnám képzelni,hogy a csajom fiatalabb legyen nálam.

Lányok nehogy azt higgyétek,hogy ti mindig érettebbek vagytok,mert ez nem mindig igaz.


24F

2011. aug. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!