Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom már elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom már elfelejteni?

Figyelt kérdés

Ma egy hete hazafele jöttünk autóval és a hátsóülésem voltunk én és egy nagyon jó barátom , elaludtam, de 2x is arraébredtem,hogy puszit nyom a homlokomra, megjegyzem összebújva aludtam el vele, ő nem, biztosan a körülmények miatt, már hajnalodott, nagyon fáradtak voltunk. Nagyon jóban vagyunk, szinte testvéri viszony van köztünk, mindenben segit nekem ha bajom van azonnal félretesz minden dolgát és jön. visszajátszom magamban nem egyszer azt a puszit. nem tudom miért, nem olyan nagy dolog most már, de mégis. szinte alig gondolok már a pasimra, nincs is kedvem már vele beszélni, találkozni meg pláne nem, kicsit lelkiismeret furdálosam is van e miatt,hogy akkor nélküle mentem el a buliba, meg persze a hazafele út is, ebben a puszira gondolok.

de azóta nem is beszéltünk, nem tudom mi történt vele. nekem már őszintén hiányzik. de félek elője álni s megkérdezni mi a baja. nem akarom,hogy elromoljon a kapcsolatunk e miatt.

szerintetek várjak amig ő hív, vagy legalább egy üzenetet hagy, vagy mit tegyek, üzenjek neki más által. tanácstalan vagyok.


2011. aug. 18. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

"megjegyzem összebújva aludtam el vele, ő nem, biztosan a körülmények miatt, már hajnalodott, nagyon fáradtak voltunk." <---a DaVinci kód ehhez képest semmi

tehát te összebújtál vele, de ő nem, akkor hogy voltatok összebújva?

2011. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez a kérdés már volt egyszer csak ott még azt írtad hogy a barátodat szereted és úgy fogalmaztál hogy nem is tudtál erről és ő álmodban csókolt meg... akkor most mi van ?!
2011. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tökmind1, hogy mi volt. A lényeg az hogy ezt kezelni kell. Ameddig barátod van, közelébe se menj!

Én már jártam így. De megszívtam...xD Mert a legjobb barátom csaja mozdult rám, úgy hogy észre nem vettem... :/ Pedig nem vagyok az a fajta aki nem figyel a dolgokra, de istenem, ki számít erre?! :O Megjártam, legjobb spanom, azt hiszi együtt vagyok a csajával, (már régen szakítottak) de a csajnak még akkor, megmondtam hogy kopjon le...:/

Az a lényeg hogy légy Erkölcsös! Ez a lényeg, minél korrektebb vagy, annál jobban fog végződni, ne csak a te számodra, hanem mindenki számára, aki a szituációban részt vesz. És nem az fog jól esni, hogy korrekt voltál, hanem az, hogy veled is korrektek voltak!

De javíts ki ha tévedek.


18/F

2011. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első: lényege,hogy összebújtunk, én elaludtam ő meg nem. bocs,hogy kicsit hülye volt az első megfogalmazás, de nagyon zaklatott vagyok.

Második: Lehetséges, de azt nem én kérdeztem.

Harmadik: Kösz.

2011. aug. 18. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!