Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom féltékeny az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom féltékeny az egyik barátjára, mert szerinte flörtöltem vele. Egy ártatlan beszélgetés már flörtnek számít?

Figyelt kérdés
Párommal elég friss a kapcsolatunk, új társaságba kerültem, az ő "bandájába". Próbálok beilleszkedni, jóba lenni mindenkivel. Van egy srác, kedves meg jó fej, szóval kedvelem. Vele beszélgettem múltkor, párom a "torkának ugrott", hogy ne merjen kikezdeni velem, mert megjárja. 2 napig veszekedtünk a srác miatt, szerintem túlreagálta. Ma ismét beszélgettem ezzel a sráccal (párom azt mondta, bízik bennem, és nem zavarja.. de ezt komoly veszekedés árán "harcoltam ki" magamnak). és párom kihallgatta az egyik beszélgetésünket, és most megy a vita. Azon akadt ki, hogy megkérdeztem a sráctól, hogy a párom jogosan féltékenykedik, és én tényleg bejövök neki? A srác azt mondta, nem vagyok az esete (nem tudtuk, hogy párom kihallgat minket). Innentől kezdve másról beszélgettünk. Ez már flörtnek számít? (testi kapcsolat annyi volt..hogy mondott egy szőke nős viccet, én meg le akartam lökni a székről)
2009. ápr. 14. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan mar. semmi baj. a parod tulreagalta. maskor keruld a félreérthető helyzeteket.
2009. ápr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még annyit kell tudni, hogy egy NYILVÁNOS kávézóban szoktunk lenni, darts-ozunk stb.
2009. ápr. 14. 23:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Valóban túlreagálta. Csak annyit tehetsz, hogy nem mutatod ki a szimpátiádat a barátja felé és ettől ő megnyugszik.
2009. ápr. 15. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem szeretnék emiatt a haverjával rosszba lenni. Kedvelem, de semmi több!
2009. ápr. 15. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!