Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várnom? El fogja hagyni a párját?

Figyelt kérdés
2 hónapja találkozom valakivel akinek van egy 15 éves kapcsolata. Azt mondja ott fogja hagyni csak idő kell még neki. Szerinte én vagyok a másik fele és ilyenek szóval azt mutatja nagyon szerelmes. Tényleg ilyen nehéz lezárni egy hosszú kapcsolatot?
2011. okt. 20. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tényleg
2011. okt. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tapasztalat?
2011. okt. 20. 20:18
 3/11 anonim ***** válasza:
2 hónapért nem fog feladni 15 évet. Persze hogy azt hazudja majd el fogja hagyni a másikat. Te elhiszed neki, ő meg szépen kihasznál. Sőt lehet nem is te vagy az első "áldozata". Ettől függetlenül sok sikert!
2011. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

barátnőm is u.ebbe a szituba van,bár ott 8 éves a kapcsolat,és ők 4-5hónapja vannak "együtt".A pasas azt mondta több hét,több hónap is mire,sikerül elválnia(nem házasok)...

Szerintem üres ígérgetés...Maximum az anyagiakat tudnám elképzelni,h esetleg közös hitel van a 15éves kapcsolat mellé,de pl ha hozzádtudna költözni,és ha igazán szeretne téged,azonnal menne hozzád!

2011. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen ezzel csak az a probléma hogy én nem szeretnék még összeköltözni pláne nem kényszer miatt, szeretném ha menne úgy ahogy mennie kell egy új kapcsolatnak.
2011. okt. 20. 20:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Te sem gondolod komolyan meg ő sem. Tart ameddig tart. Gondolom te még fiatal vagy, járj nyitott szemmel.
2011. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akkor meg miért hiteget, semmi értelme...
2011. okt. 20. 21:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerinted mennyi idő alatt lehet felszámolni 15 évet?!

Legyél már kicsit reálisabb érzékű!


Amúgy meg ki tudja h az ember mit fog tenni?! Lehet h nem megoldható a dolog a gyerekek v jelzáloghitel, v egyéb miatt!


Adj magadnak egy határidőt! Mondjuk legyen ez 1-2 év. Addig folytasd a kapcsolatot ahogy akarod, de ne mondd meg neki, h van határidő!


Ha nem akarsz még összeköltözni akkor ezt tedd világossá a számára, nehogy elárulva érezze magát amikor pofára esik!

2011. okt. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok.
2011. okt. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem kell gratulálni...
2011. okt. 21. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!