Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta, hogy egyszerű ember vagyok és a buták szoktak úgy viselkedni, mint én, voltatok már így?

Figyelt kérdés

Már szóba kerültek a volt barátnői, az egyik 2 évet egy év alatt végzett el az egyetemen, a másik 4 nyelven beszél, a 3. újságíró és gazdag szókincse van, a 4. meg sikeres üzletasszony.

Persze azt figyelmen kívül hagyja, hogy csillagásznak készülök és tudom az összes ország fővárosát, meg, hogy melyik ország, földrész, tenger, tó, földrajzi képződmény hol található, de erre azt mondja, hogy ezek nem fontos dolgok. Persze, ha beszélnék vagy 4 nyelvet, vagy én is sikeres nő lennék, mint a volt barátnői, akkor már felnézne rám.

Ezt nem gúnyosan mondta, csak megjegyezte többször, hogy egyszerű emberek szoktak úgy gondolkodni,mint én, mert szerinte csak feketén-fehéren látom a világot.


2011. okt. 5. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom hogy vagy vele de engem baromira zavarna, hogyha a barátom leh*lyézne (mert a szó legszorosabb értelmében ezt tette)... főleg ha azt alaptalanul, valószínűleg nem egyforma az értékrendetek...
2011. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha te olyan mérhetetlenül egyszerű, és buta vagy, miért nem maradt együtt az előző 3 "szuperbarátnőinek" egyikével? Álljon már meg a menet, ki Ő ahhoz, hogy téged csak úgy lehülyézzen?
2011. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Én férfi vagyok és elég nagyképű, de a tudást sosem becsülöm le. (Oké, az alholozilását igen, ami nálunk már divat és sport.)


Én a helyedben kikérném ezt a hangnemet.

2011. okt. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyképű pasid van az biztos.Jól képen törölném.Ha nem vagy jó neki, akkor menjen vissza a tudós exekhez.
2011. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy neki elég jó,és amíg van pofája felemlegetni az exeit,addig nem is leszel.Ki a f*szt érdekel az exe?

Én otthagynám mint macskát sz/rni.

2011. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Na bocs, de ki ő hogy elítéljen?

Mert ha odajön bármelyik szuperex, és lefikáz, hogy te h.ülyébb vagy, mint ő, még valami, de kulturált ember nem tesz ilyet, de micsoda nagyképű b.unkó h.ülyézi le a barátnőjét az exeihez képest?!

Én tuti lehordtam volna egy ilyen mondaért, egyszer egyik exem lefikázott, hogy az egyetemen úgyse tudnám megcsinálni a mikroökonómiát, mert én nem tanultam közgazdaságtant gimnáziumban, és akkor már esélytelen mert h.ülye lennék hozzá. (4.8as átlagom volt)

Én meg rávágtam, hogy biztos k.urvára tudja az, akinek a legjobb érettségi jegye egy gyenge hármas volt, és mégcsak nem is felvételizett... Erre izomból megsértődött, de könyörgöm, mi ez?

B.unkóság...

20L

2011. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy képes lennék többre, de sokszor olyan bután viselkedem, hogy nem tudja mindig eldönteni, hogy mit is gondoljon rólam. Én is utálom mikor másokhoz viszonyítanak, ők sem voltak tökéletesek, mivel csak 2-3 hónapig volt velük, velem megy több, mint egy éve. Persze szerinte azért is tudok gyerekesen gondolkodni, mert nekem nem volt annyi tapasztalatom, mint neki, annyi kapcsolata, mint neki. Erre felhoztam, hogy rövid távú kapcsolatokban tényleg nem volt, viszont 6 és 2 éves volt már és abból sokszor többet tanul az ember, mint a 2 hónapos kapcsolatokból, legfőképp az alkalmazkodást és, hogy ne mindjárt feladjuk az egészet és kilépjünk egy kapcsolatból, hanem dolgozzunk rajta.
2011. okt. 5. 20:59
 8/12 anonim ***** válasza:

2-3 hónapos kapcsolat nem kapcsolat. Én tudom, mert sok ilyen kijutott belőle nekem. Semmivel nincs több tapasztalata a párkapcsolatban ,csak a szexben, ha eljutott odáig (én mindig).


Szeritnem csak a női naivitásod fikázza. Mert valljuk be őszintén, a nők naívak sokszor az életben. Ezt nem kell szégyelni.

2011. okt. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fog leszokni róla, szóval jobb ha megszokod. A logikát amúgy nem tudod 4 nyelvvel kompenzálni vagy hogy jól magolsz.

Én sokszor érzem úgy, hogy mások mindent fekete-fehéren látnak és nehezen változtatják meg a véleményüket.

A barátod könnyen elfogad a sajátjától különböző álláspontokat is?

2011. okt. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Bár már régebbi a kérdés,és nem tudom hol tart most ez a dolog, de azért válaszolok rá. Szerintem a barátod önbizalomhiányban, kisebbségi érzésben szenved, ez mutat rá arra, hogy a volt, állítólag "sikeres" barátnőivel henceg, akikkel max 3 hónapig volt együtt. Vajon miért tartottak ezek a kapcsolatok ilyen rövid ideig? Hmm? Ez egy nagyon fontos kérdés! Talán nekik meg ő nem volt elég jó, ez frusztrálta, és most rajtad veri le!Kíváncsi lennék, hogy ő miben is sikeres, mit tud felmutatni, stb. mert erről nem esett szó, te feltudsz-e rá nézni? Mert nagyon fontos, hogy egy nő feltudjon nézni a férfira!Szerintem nem vagy elég erős, te is önbizalomhiányban szenvedsz, ezt ő ki is használja, és a saját kishitűségét vetíti ki rád. Ha nem vagy elég jó neki, akkor miért van veled? Sok megválaszolatlan kérdés van itt! Két dolgot tehetsz: 1. Szabadulj meg tőle, minél hamarabb, egy ilyen emberrel, aki nem értékel téged,együtt élni nem lehet. Ő saját magával sincs tisztában, az ilyen ember szeretni is képtelen. 2. Légy erős, legyen önbizalmad,jelents ki, hogy te is vagy olyan jó, (és hidd is el) mint a volt barátnői,és kicsit piszkáld meg az egóját, hogy te sem tudsz ezért, vagy azért felnézi rá.

Én sosem gondolom, hogy lehet tőlem bárki is jobb! Legyen bármilyen sikeres!

Ritka kivételek egyike viszont a barátod, abból a szempontból, hogy ő nem a nők külsejét, hanem észbeli képességüket helyezte előtérbe.

2016. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!