Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, hogy annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy annyira szerelmes vagyok, hogy folyamatosan reszketek, mint a nyárfalevél? 16/L

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 02:41
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Hát, talán nem kellett volna olyan magasra dugnod a vibrátort!
2011. júl. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 k4lm0p1r1n ***** válasza:
17%
hm. én akkor remegek, ha éppen nagyon nagyon ideges vagyok. akkor egy cigi és közbe idegbeteg sétálgatás pár percig. aztán jobb. az elfojtott agresszió veszélyes. :)
2011. júl. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez általába a kapcsolat elején szokott lenni.. vagy az első találkozásoknál..ilyenkor még nem ismered, és félsz, hogy nem jössz be neki, vagy valamit rosszul csinálsz.. legalábbis én akkor voltam ilyen régen.. amikor zavarban voltam.:)
2011. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

régi szép idők.. én is ilyen voltam sajnos-nemsajnos úgy éreztem felfordult a világ és ez a remegés 1-2 hónapig folyamatosan jelen volt.

de mindig csak olyan fiúkkal voltam így, akikkel később komoly kapcsolatom lett..ne zavarjon, szép lassan elmúlik :)

2013. nov. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom (12-18 éves koromig), amikor a szerelemtől szó szerint remegtem, meg napokig enni se bírtam annyira össze volt szűkülve a gyomrom.

Szerintem az okozta, hogy jóval hamarabb vágytam szerelemre és kapcsolatra, mint ahogy valójában fel lettem volna készülve rá.

Nálam akkor múlt el, amikor már túl estem egy-két csalódáson, és már úgy álltam hozzá egy kapcsolathoz, hogy lesz ami lesz.

2014. máj. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális!én is reszkettem...ezt csak az érti meg aki volt már ESZEVESZETTÜL szerelmes...nekem csak az első hatalmas szerelem volt ilyen...
2014. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!