Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal nemsokára egy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal nemsokára egy éve leszünk együtt, és szeretnék neki valami ajándékot csinálni/venni, szerintetek?

Figyelt kérdés
Tényleg kell a segítség, az idióta válaszokat hanyagoljátok, lécci.
2011. aug. 18. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Öltözz kihívóan, és dugasd meg magad a konyhapadlón:D
2011. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gondoltam az ötletre, csak az az 1000 km távolság tett keresztbe, ami most sajnos köztünk van.
2011. aug. 18. 21:31
 3/7 tetro ***** válasza:
akkor mással csináld, neki meg közvetítsd webcamon
2011. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bunkó :DDD
2011. aug. 18. 22:24
 5/7 tetro ***** válasza:
igen, de vicces volt :D amúgy hogy tudtok egy kapcsolatot egyben tartani 1000km-ről?
2011. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na jó tényleg az volt :DDDD hogyan? szeretjük egymást és 100%ig megbízunk a másikban :)
2011. aug. 19. 14:15
 7/7 dimike6 válasza:

Én egyszer kaptam egy nagyon szép meglepetést. Egy szív alakú puzzle, amin a mi egyik képünk volt.

Vagy gravíroztathatsz például üvegpohárba valami egyedi szövegeget és kis képet, mert az személyesebb mint egy tucat bögre.

2013. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!