Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljes zűrzavar. Mit tegyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljes zűrzavar. Mit tegyek a barátommal, aki állandóan más lányokkal beszélget, meg hazudik? Vélemények erről az egészről?

Figyelt kérdés

a kapcsolatunk már 3éve tart. azt hiszem boldog csak az első hónapokban voltam. vele vesztettem el a szüzességem, de megbántam, mert nem nyújtott felejthetelen örömet. akkor az egy törés volt az életemben.

a szex azóta sem javult. még mindig nem tudok lovaglópózban normálisan mozogni. összvissz kb 15x lehetett szex. szex, és nem szeretkezés.. semmi kreativitás benne, nem ideraklak odaraklak típus. monoton, unalmas, és néha fáj, mert nem izgat fel rendesen.

szakítás volt bőven, mert egy olyan pasi, aki a barátait helyezi előtérbe inkább, és próbál engem az uralma alá venni. ha ő hív vhova, ahova nekem nincs is kedvem menni a haverjaival, elmegyek, mert legalább addig is vele vagyok.

fordítva ez nincs így. és ha azt mondja NEM, akkor nem....

állandóan lebukik, hogy lányokkal flörtöl a faszbúkon. fizikailag nem csalna meg, inkább érzelmileg. eddig 2lányról tudok, akik hajtottak, ill.hajtanak rá. ő hitegeti őket, engem ócsárol, hogy szar velem, stb.

nem értem miért nem szakít velem...a szex sem működik..egy fiúnak meg ez tudtommal elég fontos.

igazából neki mindegy, hogy van-e bnője, vagy nincs.

elvan a barátokkal, bulizgat, drogozik néha.


nagyon sokat csalódtam benne, és már nem vagyok belé szerelmes 2éve, de nem tudom elengedni, mert az önbizalmam a nullával egyenértékű, ami miatta van, mert hazudik nekem, hogy nincs egy lány sem a háttérben....pedig ez nagyon nem így van. rendesen megy a flört, rólam peidg ha szó esik, akkor lealacsonyítva beszél rólam, hogy nézd ezt a hülyét, hányszor bántottam már, oszt még minidg velem akar lenni, sír értem stb.



én csak annyiban lehetek hibás, hogy sosem hittem el neki, hogy szeret(pedig visszagondolva nagyon szerelmes volt belém, csak nem tudtam elhinni, hogy engem így szerethet vki), nem tudok beilleszkedni a baráti társaságába, a családja is lenéz, mert csendes vagyok.

sokszor gyanusítottam őt, hogy megcsal, mert a női megérzésem ezt súgta, és be is következett, többször is az érzelmi megcsalás.....


írhatnám még tovább..... -3év az életemből...szenvedés... nem tudom milyen egy jó szex... bár a választ magam isjól tudom.. de nem megy... mindig visszalépek, és pitizek h mégse akarok nélküle lenni, ő pedig röhög rajtam magában.


2011. aug. 18. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el, de én ezt nem tűrném.
2011. aug. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mit tehetnék? adjam vissza? flörötöljek én is? ugyan...
2011. aug. 18. 22:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Írj privit és megmutatom hogy milyen a rendes sex!
2011. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
De miért vagy vele? Ne légy ennyire hülye. Ha meg ennyire idióta és jó neked szenvedni, akkor csak tessék, edd meg amit főztél. -.-"
2011. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Rendesfiú/19 ***** válasza:

priviben megmutatod neki....?:)

amúgy hagyd ott, és semmilyen körülmények közt ne legyél olyan mint ő. Vannak könnyebb és nehezebb döntések az életben. ELőbb-utóbb úgyis be fog következtetni, és én az előbbre szavazok:)

2011. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

na jó, mondjuk, hogy megértem, hogy még vele vagy.

de hogy ha még most is nem a szakításon gondolkozol, hanem csak holmi bosszút vagy mit szövögetsz... nos, akkor megérdemled, hogy boldogtalan légy, mert neked ezek szerint arra van szükséged.

2011. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
minden egyes nap a szakításon gondolkozom, de nem szeretnék 10.szer is úgy járni, hogy utána én szeretnék visszamenni.
2011. aug. 18. 23:25
 8/13 anonim ***** válasza:
arra gondolj, hogy hova tart ez a kapcsolat? van jövője? el tudod vele képzelni az életedet? 3 év sok idő, ennyi idő után ezeket tudni kell. és te tudod is, csak nem mersz lépni. egyértelmű, hogy véget kell vetned ennek, a saját érdekedben. ne félj a változástól, nyilván ennél csak jobb jöhet!
2011. aug. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nem azért de ha komolyan gondolná nem lenne ez

ne tedd magad tönkre egy kapcsolat miatt dobd őt hidd el túl fogod élni és találsz egy jobbat

2011. aug. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

De miért akarnál visszamenni? Mi a jó neked ebben a kapcsolatban? Az mind iszonyú megalázó, amiket leírtál. Megcsal, nem törődik veled, nem tisztel, sem érzelmileg sem szexuálisan nem elégít ki. Mégis vele maradsz. Miért teszed ezt saját magaddal? Ezen elgondolkoztál már?

Vagy ennyire gyenge jellem vagy? Ha igen, ugyan mi okod van rá? Lehet egyáltalán bármi okod arra, hogy azt hidd, ennél te nem kaphatnál többet?

Kinek rossz ez a kapcsolat? Csakis neked. A pasi elvan, mert te vagy olyan hülye, hogy bármit elnézel. Ha nem tetszik a dolog, ki kell lépni belőle. Miért akarnál még több időt elpazarolni az életedből egy ilyen nevetséges, csupa szenvedésből álló kapcsolatnak csúfolt alávetett viszonyra?

Szedd már össze magad végre, ne rinyálj itt, vegyél erőt magadon, és tedd meg a lépést. Ha meg nem teszed, akkor ne siránkozz, mert csak saját magad akadályoz meg abban, hogy boldog lehess, hogy jobb életed legyen.

2011. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!