Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiszeretni valakiből?

Figyelt kérdés
Annyi ilyet olvasok, de nem értem. "két év után szakítottunk, mert kiszerettem belőle" Akik 40-50 éve együtt vannak, hogy csinálják?
2011. aug. 19. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a legtovább tartó szerelem 2-3 évig tart. utánna jön a szeretet, a megbecsülés, a másik tisztelete. az életed részévé válik. ha ez nem következne be, akkor csak terhek vagytok egymás számára. ami persze nem baj, de nem voltatok egymásnak teremtve. azt is meg lehet oldani kultúráltan.
2011. aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz meg pár 80 éves házast :P

Amúgy szerintem azt fogják válaszolni, hogy már nincs szerelem csak szeretet.

2011. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem elmúlik,de attól még szerethetitek egymást,illetve amíg megvan a vonzalom addig minden ok.Amúgy lehet,csak a lényeg h. ne laposodjon el és tiszteljék egymást a felek.Ha meg nem passzolnak össze akkor meg nem fognak együtt maradni.
2011. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Akkor szeretsz ki, amikor megérzed, hogy neki is büdös a lába, nem hajtja le a wc deszkát, zuhany nélkül fekszik le, nem mos fogat este.

Ha ezeket észreveszed és elkezd zavarni, kiszerettél belőle.

Ha nem veszed észre, keresd a jeleket és menni fog, menjetek el focizni/futni, majd szagolgasd a lábát, dugd el a fogkeféjét, lehet észre sem veszi és ne mosd az alsógatyáját, ha nem szól 2 hétig, akkor gond van!

2011. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha beleszeretsz vki masba:)) tuti modszer nekem mindig bejott:))
2011. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés engem is érdekelne:)
2011. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor jönnek elő vagy akkor kezded el észrevenni azokat a dolgokat a másiknál amik zavarnak, idegesítenek.
2011. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül egy másik az ok annak ha kiszeretsz valakiből,hibázhat,olyat tehet ami rosszul esik a másiknak és megbántja azzal a viselkedéssel,sajnos nálunk is ez volt...igen a szeretet megmarad,mégha a másik többet érez.volt barátom és én máig beszélünk,és nem évekig voltunk együtt Ő nem akar megválni tőlem mert sok dolog volt köztünk,és ez így jó..bár nekem annyira nem mivel nem tudok továbblépni...és az x évig tartó házasság sem feltétlenül a szeretet miatt tart tovább,valahol ugyanúgy szeretik egymást mint amikor találkoztak ismerek ilyen emberek...szóval a kapcsolat csak rajtunk múlik meddig tart,és meddig vagyunk szerelmesek!
2011. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!