Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet valakiből "kiszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakiből "kiszeretni"?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok a legjobb barátnőm férjébe, és az érzés kölcsönös (én magam is házas vagyok). Mielőtt bárki elkezdene r.bancozni, leszögezem, hogy soha nem történt köztünk semmi (még csók sem). Egyszerűen csak megvallottuk egymásnak és kész. Mit tegyek, hogy elfelejtsem? Ritkán találkozunk, de még ez sem elég ahhoz, hogy ne gondoljak rá minden nap. Segítsetek kérlek, hogyan fojtsam el ezt az érzést magamban?
2011. jún. 18. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Pofátlan.

Nem is az a legnagyobb baj, hogy a legjobb barátnőd férjébe vagy szerelmes, sőt még nem is az, hogy ő is beléd, és elmondjátok egymásnak, hanem az, hogy van férjed.


SZERETED TE EGYÁLTALÁN A FÉRJEDET?! Ha szeretnéd, akkor maximum vonzalmat éreznél. Maximum.

2011. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, szeretem (bár ez már nem a szó szoros értelmében vett szerelem így 12 év után) a férjem, és ragaszkodom hozzá és a kapcsolatunkhoz (épp ezért akarnám megmenteni azt ugyebár).
2011. jún. 18. 12:38
 3/7 anonim ***** válasza:

:/

Előző vok:

Akkor talán az kéne, hogy elmész vele, és megbeszélitek, hogy egy kicsit hanyagoljátok egymást, mert mindkettőtöknek jobb lenne úgy.

2011. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kösz, hogy mégis próbálsz segíteni :)

Eddig én is csodálkoztam az ilyesmin, és iszonyú rossz, hogy ez most velem történik :(

Már megbeszéltük, hogy nem lesz köztünk semmi, ez nem is fog változni, de az érzés maga sajnos nem múlik...

2011. jún. 18. 12:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt is tudatosítanod kéne magadban, hogy a párodat már ismered, és a rossz tulajdonságai ellenére is tudod szeretni.


A barátnőd férjét csak felületesen ismerheted, így tul.képp egy olyan álomképbe vagy szerelmes, aminek a valóságos szépséghibáiról még fogalmad sincsen.


Én ha megtehető, a nullára szorítanék vissza minden kommunikációt és találkozást azzal a pasassal, és inkább a valódi párkapcsolatom próbálnám felpezsdíteni.

2011. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Moszuke ***** válasza:

az mekkora kib*szott! tökéletes tanács van fentebb: idézném ha szabad és repült a felfele mancs is.


******

Azt is tudatosítanod kéne magadban, hogy a párodat már ismered, és a rossz tulajdonságai ellenére is tudod szeretni.


A barátnőd férjét csak felületesen ismerheted, így tul.képp egy olyan álomképbe vagy szerelmes, aminek a valóságos szépséghibáiról még fogalmad sincsen.

******


még vmit:

a szeretet és a szerelem NEM ugyanaz. oké?

a szerelemért nem kell tenni semmit, a szeretet tudatos döntések folytonossága.

2011. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Egy az egyben azt érzem, amit az utolsó néhány mondatodban leírtál! Szeretem a férjem, mert olyan amilyen, tudom, hogy jó vele az életem, tudom, hogy kedves, szeretnivaló. Viszont: nem én döntöttem úgy, hogy szerelmes leszek, ez az érzés csak jött, most itt van, és nem tudok vele mit kezdeni...
2011. jún. 18. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!