Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki haver, és egy kapcsolatom. Ők összevesztek. És a szerelmem féltékeny a barátnőmre. Mondta hogy állítsam le, én nem akarok közéjük állni. a szerelmem ki akar dobni mert őt nem érdeklem, meg nyaljam ki a s.ggét a csajnak. Mit tegyek?!:S
2011. aug. 19. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
anno nekem is sok gondom volt abból, hogy a barátom folyton az egyik bnőmön csüngött, merthogy ők hajj de jóban vannak én meg rohadt féltékeny voltam. sokat hisztiztem meg veszekedtünk emiatt. végül a barátom visszafogta a beszélgetést bnőmmel, és nem is találkozott vele. nem én kértem, ő látta ezt jó megoldásnak. utána nem voltam féltékeny senki másra.
2011. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mimano ***** válasza:
Ha ezért kiakar dobni, akkor nem érdemel meg téged! Hidd el a hosszútávú féltékenykedése elronhatja a kapcsolatotokat, viszont lehet, hogy nem teart tovább egy-két hétnél.
2011. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most azt mondta szünet kell neki, de én nem vagyok szünetes... akkor inkább legyen vége. egyébkén 2.5 honap.
2011. aug. 19. 10:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk az volt a helyzet, hogy engem ki nem állhatott a barátom legjobb haverja, és állandóan furkált engem a hátam mögött. Nagyon vacak volt, és rettentően féltem, hogy előbb-utóbb ellenem fogja hangolni a barátomat. :S

Csak nálunk a hülye haverja volt féltékeny rám, mert úgy érezte, a párom több időt tölt velem, mint vele, és emiatt kiakadt (pedig ez nem volt igaz, mert sokkal kevesebbet találkoztunk a barátommal azután, hogy összejöttünk, mint mikor még együtt sem voltunk, csak "ismerkedtünk" egymással).


Nálunk az lett a történt vége, hogy a párom és a haverja viszonya romlott meg, mi pedig azóta is együtt vagyunk. Soha nem kényszerítettem választás elé a barátomat, és éppen ezért választott engem, ugyanis tudta, hogy én elfogadom, hogy a haverja ilyen. A haverja viszont ezzel szemben sose tudott elfogadni engem, és ugyebár milyen barát az olyan, aki képtelen elfogadni a haverja kedvesét... szóval a srác járt pórul.


Szerintem ne szakíts a barátnőddel, de értesd meg vele, hogy nagyon nagy butaság, amit csinál, mert így csak el fog téged veszíteni. Mondd el neki, hogyha a haver-barátnőd kellene, akkor vele járnál, de te mégis ővele vagy, mert őt szereted. Magyarázd el neki, hogy ettől függetlenül viszont a haverlány is fontos neked, mert régi barátok vagytok, és szeretnéd, ha ezt ő is elfogadná.


20/L

2011. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem a havercsaj az exem. Ez a baja. Most át ment az egész szakítássá, meg hogy szünetet kér. Aztán megbeszéltük és végülis szeretjük egymást nem lesz semmi .. remélem.
2011. aug. 19. 11:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd azt amit mondd a csaj, nyald ki, aztán verd be a púzósba, mindenkinek jobb lesz...
2011. aug. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!