Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség, mit tudok tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, mit tudok tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok.16 éves lány vagyok és új fiú jött az osztályba.A többi lány egyből behódolt neki,ott illegették magukat előtte,meg ilyenek ,de én inkább a háttérbe húzódva voltam,mert nem ez a stílusom,nem vagyok r**anc és szerintem ez jobban bejön a pasiknak.mármint h nem nyomulok rá egyből.vagy nem? de nagyon bejön.Bár még csak pár szót beszéltünk,tudja a nevem,mindig köszön és folyton azt veszem észre,hogy néz.hogy tudnék közelebb kerülni hozzá?hogy tudnám sugározni felé,hogy bejön?még egy probléma,a legtöbben,akik így behódolnak neki,meg folyton beszélgetnek vele,azokkal én nem vagyok jóba,szóval így suliban nem nagyon tudtunk eddig beszélni,csak nyelv órán,mert ugyan abban a csoportban vagyunk.kérem segítsetek,hülye válaszokat NEM kérek.köszönöm
2011. okt. 14. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Megkeresheted valamelyik közösségi oldalon. Vagy próbáld elcsípni, amikor épp nincsenek körülötte.
2011. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Többet kéne beszélned vele. A fiúk szeretik ha egy lány jófej és lehet közeledni hozzá. Attól még nem leszel r**anc hogy elkezdesz dumálni vele. A többiekkel ne foglalkozz csak menj oda hozzá néha, beszélgess és majd ő is oda fog jönni. Aztán majd kialakul valami ha tetszel neki.
2011. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de kb. nincs olyan perc,mikor egyedül va.kivéve a wc,de oda nem mehetek utána. :/ lehet,hogy ez reménytelen vonzzalom?ráadásul pont az ideálom...
2011. okt. 14. 20:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Bökd meg a fészen.
2011. okt. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor nyelv óra előtt és után próbálj meg vele minél többet
2011. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ne keresd meg közösségi oldalon, míg nem vagy vele, csak köszönő viszonyban. Hazafele kivel megy? Esetleg inkább a fiú haverjaival kéne jóban lenned, és úgy bekerülni a társaságába, és először inkább csak barátkozz vele, és ne sugározd , hogy oda vagy érte, mert akkor te is beállsz a sorba. Ha barátként elvagytok, akkor a pasi úgyis oda lesz érted...
2011. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan ráírhatsz facebookon, vagy valahol, hogy mi a házi, valami közös téma, stb... Ne nyomulj, mint a többiek, és ne legyél olyan, legyetek barátok, de ne add magad könnyen, így kitűnsz a többiek közül... Sok sikert:)
2011. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsokat:)
2011. okt. 14. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!