Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is szemet vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szemet vagyok? Csak mert nekem lelkiismeret furdalasom van neha.

Figyelt kérdés

Roviden a story az h van egy srac,aki nekem anno baratom volt(gyerekkori szerelem)es most halalosan szerelmes vagyok bele.

Mar egy jo ideje szeretnek a mostani baratommal szakitani,de kozbe abba remenykedem h o is szakit majd a mostani baratnojevel.Emiatt erzem magam szarul,h ilyenbe remenykedem.Persze ennek sok elozmenye van h miert alakult igy, de ti mit gondoltok????


2011. aug. 19. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Még nem vagy szemét, de viszont köztársasági elnök lehetsz a helyesírásod végett.
2011. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha a mostani barátoddal nem érzed jól magad akkor sztem egyértelmű... és am miért lennél szemet?
2011. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem tudom....csak neha ugy erzem h rosszindulatu dolog ilyesmit kivanni....persze nem avatkozok en bele az ok kapcsulatukba.....csak olyan rossz mert tudom h en se vagyok kozombos szamara es igy meg nehezebb....

+nem tudom mennyire lenne helyes szakitani a mostanival 4 ev utan....

2011. aug. 19. 12:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, mint a lelkiismereted mondom, hogy nem vagy az! Ne legyen lelki furdalásod!
2011. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szemét vagy, de nem azért, mert azt kívánod, hogy szakítson a tag a csajával, hanem azért, mert már másra vágysz, és mégis együtt vagy a pároddal. Ez krvára nem fair vele szemben. Ha már nem szereted, nem őt akarod, akkor azt mondd meg neki és ne áltasd. Persze igen, ez az általános, mert a sok kis köcsög nem akar egyedül lenni :) csak akkor lépnek le, ha a kiszemelt is szabad lesz. Gratulálok.
2011. aug. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
12:07 igazad van.....sok esetben ez van,de ahogy a dolgok most allnak nem fogom megvarni mig ok szakitanak
2011. aug. 19. 12:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért vagy szemét, mert még mindig áltatod a párodat.
2011. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszon.. olyat röhögtem, hogy felszakadtak a friss műtéti varrataim.. :)
2011. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!