Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom egyszerűen mit tehetnék! Már olyan lelkiismeret furdalásom is van! Hogyan szabadulhatnék? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. 3 évig voltam együtt egy sráccal. Nagyon zűrös kapcsolat volt, az elején egyszerűen képtelen voltam vele elképzelni komoly kapcsolatot. Bajos élete volt, a napjait szinte a bulik, a haverok, a pia és egyebek töltötték ki. Amikor összejött velem, egy kicsit változtak a dolgok, de nem sokat. Majd amikor rájött, hogy elveszíthet, megpróbált felhagyni ezekkel. Fogjuk rá sikerült, elég szép kapcsolattá nőtte ki magát végül. Aztán az utolsó fél év megint hasonló volt, mint az első. Mi egy faluban lakunk, és két kezemen sem tudom megszámolni, hogy akkor, amikor én abban éltem hogy ő otthon alszik(ez mondjuk hajnali 3-4 fele), hányszor kaptam telefont, hogy menjek érte ide vagy oda, mert totál beszívva vagy berúgva fetreng valahol.Ebből nekem elegem lett(sajnos csak fél év után).Ennek még csak 5 hónapja,és szakítás után folyamatosan keresett, szinte könyörgött, mert tudom, hogy szeretett, de én elmondtam neki, hogy mi a bajom, és láttam hogy nem lenne hajlandó változni, én is szerettem, de így nem mehetett tovább.Ezért(lehet hogy szemétség volt) de búfelejtőnek összejöttem egy sráccal, 3 hónapja. Viszont mára megszerettem, de nagyon. Valamelyik nap hajnali 4 kor felhívott a volt barátom, miközben én éppen a barátom karja közt feküdtem.Szerencsére nem kelt fel, és akkor beszéltem vele, hogy valamelyik nap találkozom vele. Olyan lelkiismeret furdalásom van azóta. Szeretem a barátomat is, vagyis megszerettem már sokkal jobban, de szerintem szerelmes még a volt barátomba vagyok. Most fogalmam sincs mit csinálhatnék...Mind a kettőt szeretem,és iszonyat lelkiismeret furdalásom van ez miatt, még ha tegyük fel elmennék, akkor nem tudom...mit csinálnátok a helyemben?
2010. okt. 31. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
A mostanival szakítanék,a régit elfelejteném örökre.Egyik sem jó választás.A régivel megszívnád újra,az újat meg csak átvered,és amúgy sem szereted igazán.Én teljesen új életet kezdenék a heyledben,pasimenteset.
2010. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem fogom elolvasni.
2010. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az egyik már halott ügy, csak tüneti kezelést lehet alkalmazni egy-két hónapra, a másik meg már rosszul indult. Szóval egyik sem.
2010. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A legjobb ha mind a kettőt hagyod mert az amit most csinálsz gusztustalan már bocsi. Bár megértem hogy nem könnyű a helyzeted de ez akkor sincs rendben. Vagy lezárod a régit és kezdesz egy ujjat vagy maradsz a régivel és nem két emberrel "egyszerre". Amúgy a kapcsolatból kapcsolatba ugrás nem egy jó választás. Sajnos láttam példát erre közvetlen közelről és hidd el tényleg nem jó.
2010. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Első:

"de búfelejtőnek összejöttem egy sráccal, 3 hónapja. Viszont mára megszerettem, de nagyon"


Bocsi, de hülye vagy. Tudod kinek kéne lelkiism. furdalásának lenni? A volt pasinak! Mit foglalkozol vele? Miattad veszett el a kapcsolat? NEM. Megtettél mindent? IGEN. Akar valaki ilyennel eggyüttlenni? NEM!

Egyszerüen gondold át a dolgokat, én rá fogsz jönni, h te majdnem helyesen jártál el végig. Ott hibáztál hogy egy ilyennel képes voltál összejönni. Önmagába, egy bulis sráctól hogy vártál volna el komolyat? És képes vagy füvessel járni? És még lelkiismeretfurdalásod is van... gratula..

2010. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én mérlegelném, hogy mik azok az értékek, amik fontosak számomra és azokat melyik kapcsolatban kapom meg.

Igen, a szerelem az egy nagyon fontos dolog. A kérdés az, hogy arról a "rózsaszínfelhős" szerelemről beszélsz-e, amikor kicsit többnek és szebbnek látjuk a másikat mint amilyen valójában, vagy arról a szerelemről, amikor a másik hibáit elfogadod és azzal együtt szereted a társadat, aki melletted van. Együtt tudsz vele nevetni, megmelengeti a szívedet és - ami nagyon fontos- fel tudsz rá nézni, tiszteled valamiért, ami számodra is fontos.

2010. okt. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

21:07-es vagyok



Még annyit füznék hozzá hogy én is egy party arcú nyestvadász voltam addig amig meg nem ismertem a barátnömet aki lassan a menyasszonyom lesz és a lényeg lényege

SOHA NEM KELLETT AZÓTA ÉRTEM JÖNNIE mert úgy bebsztam hogy nem bírtam felállni. Komoly ember ilyet már nem csinál főleg ha szereti a másikat "tisztelet". Nálunk ez már akkor tabu lett amikor egy hónapja jártunk és azóta is tartom magam ehhez. Ugyhogy ha az j barát nem is de a régi tutira felejtős....

2010. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő, hogy teljesen züllött, lepattant csávókhoz hogy vonzódnak egyes csajok, közben meg ott van egy csomó normális, kedves fiú, akik nagy ívben le vannak szarva. Van egy szép magyar mondás: aki k*rvának megy, ne sírjon, ha b*sszák. Ha egy ilyen idióta mellett szeretnél lenni, hát menj vissza hozzá, de akkor meg se nyikkanj, amikor szarrátépve, vodkaszakúan, más nők szagától bűzölögve egy árokból kell összesedni életed szerelmét. Ezt kérted, ezt kaptad.
2010. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!