Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelek utalnak arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek utalnak arra, hogy a párod megcsal?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata az írjon!!
2011. aug. 19. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
hát rúzsos arc kocos haj stb
2011. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok,és kezdek kicsit félni,hogy a párom megcsal..
2011. aug. 19. 12:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Válás után írom, ami megcsalás miatt következett be:

elhidegült tőlem

szabályosan került otthon

sokszor aludt külön, mondván, hogy elaludt a nappaliban a tv-n

felkereste a gyermekorri barátait akikkel sosem törődött, mondván,hogy velük van, de a csajánál volt


Hirtelen ennyi jutott eszembe

2011. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Több mint kétszer zuhanyzik egy héten!


Nem szép dolog ilyet tenni, de néz körül a telefonjában, az emailjei közt stb. De csak akkor tedd, ha 99,99%-ig biztos vagy a dologban!

2011. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sms,amire ha rákérdeztem nem válaszolt,hogy ki volt az. Egyre kevesebbet szexeltünk(pedig nagyon szexmániás), óvszert hordott a táskájában(nem óvszerrel védekeztünk), közösségi oldalakon nem adta meg a jelszavát(az enyémet persze muszáj volt tudnia...), egyre kevesebbet találkoztunk... Végig gyanítottam,de túl naív voltam,20 éves, és csak mikor konkrétan mondták, hogy látták egy nővel akkor szakítottam.
2011. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nethulligán xD

amúgy 9 vagyok.Vagy 14:|

2011. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te mikből következtetsz erre? Írd le aztán elmondjuk hogy érdemes e aggódnod :)
2011. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet jel az is, hogy: Amint hazaér, rohan a zuhanyzóba és még hajat is mos,jól befújja magát. Csökken a figyelem irányodba, kerül, nem mer a szemedbe nézni, nem kívánja veled annyira a szexet mint korábban(vagy egyáltalán nem). Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2011. aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
?
2011. aug. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi akkora barom,hogy a telefonja,facebook,vagy más egyéb chatelős oldal,vagy az emailje lebuktatja akkora az meg is érdemli.
2013. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!