Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 17 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 17 éves lány és egy 24 éves fiú között elfogadható a korkülönbség? Ha nem, mikortól lenne kevésbé zavaró ez a 7 év?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 13:39
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én is ugyanebben a cipőben voltam.. csak 16-23.. talán az még rosszabb... akkor nem éreztem a különbséget, ma én vagyok 23 és nevetségesnek tartom azt a srácot, aki annyi idős mint én és szóba áll egy 16 éves lánnyal.. érdekes ez :)
2011. dec. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, mi az érdekes?

Az, hogy nevetségesnek tartod, anélkül, hogy megismernéd a körülményeket! Én életemben először 24 évesen tapasztaltam meg, milyen érzés, amikor barátnője van az embernek. Nem én akartam így, egyszerűen így sikerült. Kifejezetten erre volt szükségem, egy habókos tizenéves lányra, akivel átélhettem az első szerelmet. Nem mindenkinek olyan az élete, hogy már 14-16 évesen azonnal párkapcsolata lesz és utána szinte folyamatosan, megállás nélkül.

Szóval, az ilyen kijelentésekkel én a helyedben inkább vigyáznék.

2011. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Igen
márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!