Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rosszul döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés

Nah szal az van h van egy srác akit szeretek és már rég arra vártam h megkérdezze h Járunk?. De közben megtetszett nekem az egyik osztálytársa. A srác akit szeretek megkérdezte h nem járnék-e vele erre én h nemtom. Mondta h várjunk de aztán két nap múlva aztmondta haggyuk a francba az egészet. De mindezt h nemtom azért mondtam neki mert az osztálytársa helyes volt és megtetszett meg inteligens, tisztelettudó és humoros is. Ilyan fiúról álmodtam már mióta. Am még a sráccal alig ismertük egymást és nem is gondoltam h olyan hamar összejövünk de azért reméltem mivel tök jól elvoltunk.

Magyarul hagytam menni a srácot akit szertek egy olyan miatt aki épp akk megtetszett és mostanra már beleszerettem.

Az a poén a dologba h most nemtom h meiket is szeretem jobban és h sokszor megbánom h anno nem mondtam kapásból igent a annak a fiúnak aki akk szerettem és csak őt szerettem de néha viszont úgy érzem h jól döntöttem mivel h akkor összejövök vele akk rengetek kalandból és élményből maradtam vna ki amit bánnék ha nemtörtént vna meg. Nektek mi a véleményetek? Nyugottan lehülyézhettek. :(


2011. aug. 19. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát igen rosszul döntöttél, te retek rib@nc.
2011. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Engem is leszívhatnál..

funtaxxx@gmail.com ;)

2011. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És szerinted el is fogom olvasni a te drámai és világmegváltó történetedet?
2011. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el de írhatsz...
2011. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

háth már megbocsássatok normális válaszokra számítottam

ezzel qurvára nem segítettetek ki :(

2011. aug. 19. 14:51
 6/10 twinky ***** válasza:
Ne aggodj emiatt, a szalagavatodig a fel suli vegigmegy majd rajtad...
2011. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most kivel jársz, jártál valakivel is a 2 közül?
2011. aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most eggyikkel se járok és igen azzal aki megkérdezte már jártem egyszer, a másikkal pedig szorosabb lett a kapcsolatom.
2011. aug. 19. 14:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Istenem -.- Dugj meg egy kecskét az segíteni fog
2011. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy jól döntöttél e, de annak akit álítólagossan "szeretünk" annak ilyen esetben nem szokás nemet mondani. Amúgy meg akkor szép egy kapcsolat ha nincs ez a hülye mondat megkérdezve, nem mindig szükséges.

Ha meg nem vagy tisztában az érzéseiddel akkor ne válassz senkit, mert az azt fogja hinni késöbb, hogy csak szórakoztál vele. Amúgy ha meg ilyen gyorsan megtetszik valaki, akkor hiába mondtál volna a srácnak igent, halálra lett volna ítélve így az első perctől.

2011. aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!