Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet rosszul döntöttem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rosszul döntöttem? Nagyon szeretem, ő csak barátom akart lenni. Minden kapcsolatot megszakítottunk. Helyesen tettük?

Figyelt kérdés
Egy olyan lányról van szó akit nagyon szeretek. 3 hónapig fűztem, alakulni látszott, de mindig a barát dumával jött... viszont 4szer adott kosarat és minden kosár után tovább randizott velem, egyszer palacsintát is hozott. Eddig csak rossz kapcsolatai voltak, látta hogy szeretem és nem bántanám. Minden jel kettőnkre utalt, mégsem lettem befutó. Minden kapcsolatot (teló, msn, myvip) megszakítottunk. Nem tom mit tegyek...
2010. máj. 10. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt,csak a sráccal lefeküdtünk párszor..majd szó nélkül nem keresett többé:D
2010. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, de én szeretem. Ő engem olyan mintha szeretne, de egyszer sem hangoztatja. pár napja elmondtam neki mindent, már 4edszerre, de hozzátettem hogy barátja nem tudok lenni, csak sokkal komolyabban. Erre ő mondta hogy mint barátot nem akar elveszteni, de jobbnak látja ha elválnak útjaink, végleg. Meghajoltam a döntés előtt, fájó szívvel, egy szoros kapcsolatot megszüntettünk. De most épp nem tudom, mit tegyek, ha még most felkeresem magamnak mondok ellent, de nem akarom hogy elfelejtsen...
2010. máj. 10. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, helyesen tettétek!
2010. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez csak fájdalom mindkettőtöknek, bár biztosan nem ismerlek titeket, azt tanácsolom ne pocsékold rá az időd.Találsz majd valakit aki viszonozni is fogja. :)
2010. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:D
2010. máj. 10. 21:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyet értek, csak annyit fűznék hozzá, hogy attól függ, mennyire erősek az érzelmeid. Ha valóban nagyon szereted, könnyebb külön, de ha később kiderülne, hogy csak fellángolás volt vagy tetszett vagy ilyesmi, akkor simán beszélhettek.

Azért még tényleg a zárójel zárójeleként megjegyzem, hogy én is nagyon sokszor elküldtem a mostani barátom, most viszont már nagyon boldog vagyok h nem adta fel :) De te tudod, mennyire reménytelen az eset.

2010. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!