Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik mit gondoltok az "extra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mit gondoltok az "extra szép"csajokról?

Figyelt kérdés

Aki hibátlan:vagyis szép,tökéletes az alakja,minden pasi megfordul utána,kedves,ésmég főzni is tud?

Az ilyen színvonalu csajt nehéz megszerezni?

Csak egy éjszakára kell?

kort is kérek!


2011. aug. 19. 16:20
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem nehéz megszerezni. Nem tudom elhinni hogy egy bomba nőnél lehet esélyem. Meg az ilyen nőknél azt tapasztaltam hogy a csak barát kategóriánál többet nem tudok elérni.
2011. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

Itt a bunkó válaszokból ítélve vagy mindenki ronda,vagy szegény.

Egyébként nekem gőzöm nincs arról hogy az extra szép csajokat meg merik-e szólítani, annyi visszajelzést kaptam a külsőmről, hogy ˝szebb vagy az átlagosnál, így nem mernek próbálkozni nálad˝.Ezt egy kedves fiúbarátom mondta nemrég.

Ebből kifolyólag szerintem az ilyen nőket mint amilyen lehet te vagy ,nem merik nem csak fűzni, de még megszólítani sem, mert egyértelműen tartanak a visszautasítástól.

2011. aug. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
De vajon jogos e az a félelem? Mert nekem is van ilyen szebb az átlagnál ismerősöm és ő is a helyes pasikat szereti. Én konkrétan nem vagyok szép mert mackós vagyok, szóval tudom hogy az ilyenek nem adnák meg az esélyt se arra hogy megismerjenek. Csak itt jó menőzni hogy "de én nem ilyen vagyok"
2011. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

Az én szerelmem ilyen lány.

Minden megvan benne, ami egy igazi nőbe kell, tényleg tökéletes!


A megszerzésről nem írnék, mert szerintem ő nekem lett teremtve...


Szeretlek Gréta!

2015. jan. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!