Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve volt de még hiányzik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve volt de még hiányzik. Mi van velem? :/

Figyelt kérdés
2 évet voltam együtt az ex bnőmmel, ennek 3 éve lett vége azóta nem találkoztunk, nem nagyon beszéltünk. Mostanában nagyon sokat gondoltam rá és úgy érzem a szívem még az övé! Lehetséges, hogy örökre elrabolta? Tegnap írtam neki, hogy mivan vele, de még nem válaszolt. Ti mit reagálnátok ha 3 év mulva érdeklődne egy exetek mizujs veled?
2011. aug. 20. 02:40
 1/5 anonim ***** válasza:

én 4 évet voltam vele ( nem a tieddel) és 2 hónapja lett vége de énis igy érzek még.


remélem 3 év múlva nem leszek ilyen helyzetben mint te mert ez már nem annyira jó túl kellene lenned már rajta :(

2011. aug. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs palija és kell neked,akkor simán rá mehetsz.

Csak ne önsajnáló stílusban ömlengve,hanem ugyanúgy,mintha egy új csajt szednél el.

Ha a múlt meg szóba kerül válts témát.

Kezeld teljesen új nőnek.

Ha megérzi rajtad a vágyódást és a depit annyi neki.


Személyes véleményem,hogy az üzi alapból a lehető legsz@rabb nyitás volt.

Vagy elé toppansz élőben,vagy minimum felhívod telefonon.

Ez kb olyan volt tőled,mintha bunyó közben azt mondtad volna az ellenfelednek,hogy most bal egyenest fogok ütni.

Ő felkészül rá és kivédi,elhajol,megelőz.

Taktikai öngyilok.

2011. aug. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én válaszoltam volna az emailre. :)
2011. aug. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 freddy20 válasza:
Én biztos felkeresném.Nekem is volt 4 éve egy párkapcsolatom.Sajna rosszul ért véget,de még mindig hiányzik.Néha eszembe jut a csaj,de biztos nem állna velem szóba.
2011. aug. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem vagyok depi meg semmi ilyesmi, csak izgulok mit fog irni.

Amugy asszem van pasija de ugy hallottam nem jo mar a kapcsolatuk

2011. aug. 20. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!