Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy srác, elég régóta szerelmes vagyok belé. Az elején úgy indult, hogy ezt tudta a srác (mástól), úgy tűnt, mintha ő is hasonló képpen érezne, a viselkedése miatt. Aztán elmondtam neki, hogy mit érzek, azt mondta, ő nem érez úgy ahogy én. Azóta többször találkoztunk, és nem hiszem, hogy semmit sem érez, mert nem úgy viselkedik. Hogyan szerezhetném meg? Vajon az a baj, hogy tudja, hogy megkaphat, így nem vagyok érdekes? Előre köszi a válaszokat!:)
2011. aug. 20. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Csikágó....
2011. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tbenyo ***** válasza:
Teszteld le: Próbáld megcsókolni, ha elfordítja a fejét akkor hagyd a fenébe; ha sikerül megcsókolnod akkor még van esélyed.
2011. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kuktaberci ***** válasza:

Elképzelhető hogy beképzeled magadnak hogy hasonlóképp érez?

Ám, ha beszélgetsz vele hamar kiderül, hogy érez.

Hogy szerezhetnéd meg? Csábítással. Hívd el valahova, és dícsérgesd, néha simogasd meg itt ott, lássa hogy érdeklődsz.

2011. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!