Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak a barátomnak a 18....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a barátomnak a 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ajándékot.
2011. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jó persze...de mit? :/

Valami különlegeset szeretnék...

2011. aug. 20. 12:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor különleges ajándékot.
2011. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Mr.iglo ***** válasza:
BUKAKKE!!
2011. aug. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
műbrokit...
2011. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mr.iglo ***** válasza:
Seggből szájba, meg mélytorok elég különleges:) de nesértődj meg komolyan gondoltam
2011. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

MI ismerjük a barátodat vagy te?

Mondanám hogy gyertya fényes vacsora amit te csinálsz persze :D de hát ez az én véleményem biztos kapsz jobb ötletet is :)Én örülnék neki na meg szoba is gyertya fényben kis rózsa szirom hm :D a többit képzeld el

20F

2011. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ilyenekre gondoltam én is, de nemhiszem, hogy különleges lenne, mivel alapból szoktam neki főzni, és ami a szexet illeti az sem számít különlegesnek...akkor csináljuk amikor éppen kedve szottyan:/ Szóval szerintem a "napi rutin" nem minősül ajándéknak :) És a 18. születésnap mégiscsak egy fontos nap
2011. aug. 20. 12:30
 9/12 anonim ***** válasza:
jó hát szoktál neki főzni az oké de azért ez 1 kicsit romantikusabb nem csak egymásnak estek jobb ötletem sajnos nekem sincs :)
2011. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Menjetek el étterembe egy kicsit elegánsabba utána kufircoljatok... aztán vegyél neki egy emlékezetes ajándékot(nyaklánc, karkötő stb). Kb. ez olyan ami emlékezetes ami megmarad örökre. És az ajándékot az étterem után add át otthol vagy ahová mentek. Szerintem ez eléggé meghitt és emlékezetess este lehetne. Persze ez csak 1 ötlet.
2011. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!