Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Ti minek örülnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti minek örülnétek a legjobban? Mit vegyek a barátomnak a születésnapjára?

Figyelt kérdés
21 éves lesz, és kb. 4 hete járunk. 18/L
2011. aug. 23. 19:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Pinazsírt Tesco-s táskába.
2011. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
hát tudod, egy kis erotika mindig is jó ajándék volt ;)
2011. aug. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nálunk is dettó ezek a számok vannak (18/l és 21/f), csak annyi, hogy nemsokára, mikor a szülinapja lesz, akkor kb 3 hónaposak leszünk... És már most kitaláltam, hogy mit adok neki, remélhetőleg tetszene neki. Megosztom veled, hátha hasznosnak találod:

kifaggattam, hogy mik a kedvenc sütijei, ilyen kis pogácsák, meg hasonlók, sütök neki, berakom egy szép dobozba, és mellé (mivel aránylag elfogadhatóan tudok) rajzolok valamit, olyasmit, ami minket ábrázol, és a szerelmünket... ^^ Nem túl nagy valami, de szerintem sokkal de sokkal jobb, mint venni valami aranyláncot, vagy ilyesmit (ami szintén megfordult a fejemben... De hát pasinak mit lehet dezodoron meg boron kívül ajándéknak venni???)...

Remélem, segíthettem. :)

18/l

2011. aug. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
hát egy tábla csokinak, és egy üveg vodkának nagyon örülnék a barátnőmtől :)
2011. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
műpina, vagy egy 1hetes bordélyház bérlet.
2011. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszi a rendes válaszokat!

1. ha nem tudsz normálisan válaszolni, ak inkább ne is válaszolj, mert szerintem nem sok mindenki vevő erre!

3. van benne vlmi! :)

2011. aug. 23. 19:47
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem veszel egy NAGY képkeretet és amilyen képek készültek rólatok egy párat előhívatsz és azokkal telerakod :D

Annak minden srác örül :DD

2011. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
nincsenek nagy igényeim szóval egy igazán jó vacsora, egy igazán jó film és jó szex. nem tudom a barátod hogy van vele, de szeretem a dolgaimat magam kiválasztani. esetleg valami személyes dolog rólad vagy veled kapcsolatos.
2011. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%

"Szerintem veszel egy NAGY képkeretet és amilyen képek készültek rólatok egy párat előhívatsz és azokkal telerakod :D

Annak minden srác örül :DD"


Nagy tévedés. Ez egy szar ajándék. Miért hiszitek, hogy örül neki az ember. Ettől már csak az rosszabb, ha párnára, vagy bögrére tesztiek a képet.

Úgyhogy az elméleted máris bukott, mert én is a minden srác részhalmaza vagyok.

2011. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ne azt fikázd, amit más mondott, hanem adj valami jó tippet... Ez éppen nem egy hülye kérdés. (a 3. vagyok, és még gondolkodom jó ötleteken) :D
2011. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!