Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? (kérdés túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? (kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés

Ha a barátnőmmel sétálok gyakran észreveszem, ahogy megnyalja a száját, ahogy megnéz más fiúkat. Ha felhozom, hogy egyáltalán ő mást nézett vagy neki más tetszhet, akkor tagad mindent és sír.

Az utóbbi időben nem szóltam neki emiatt, de így szinte elszalad vele a ló és bátrabban nézi meg a többi fiút.

Mit kéne tennem?


2011. aug. 20. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs abban semmi rossz... én a párommal megbeszéltem azt h természetes az h az utcán megnézünk más embereket...ő is megbámulja a csajokat én is megbámulom a pasikat van hogy én mondom neki h milyen gyönyörű annak a csajnak az arca vagy ilyenek és ő is véleményezi...ettől függetlenül őt szeretem és nem gondolok másra, nem fantáziálok másról de nem fogok csukott szemmel sétálni mert elesem:)
2011. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a ti esetetekben korrektebb a helyzet, megbeszélitek, hogy ez meg az, hogy néz ki

Ő pedig azt mondja, hogy rá sem néz másra.

2011. aug. 20. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:

És ha tényleg rá sem néz csak beképzeled magadnak, hogy a fiúkmiatt nyalogatja a száját?

Szerintem féltékeny vagy.:DD

Egy kis egészséges féltékenység nem árt, de ne vidd túlzásba.

2011. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem beképzelem. Túl sokszor láttam már túl egyértelműen.
2011. aug. 20. 16:40
 5/6 anonim válasza:
csorgasd te is a nyáladat más lányokra és majd meglátod hogy reagál... :)
2011. aug. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mimano ***** válasza:
Szerintem is túl féltékeny vagy.
2011. aug. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!