Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az baj, h a barátomnak én vagyok a legutolsó? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval lassan 3 éve vagyunk együtt, ő 20éves, én pedig 19. Az anyja még azt is megszabja, h mit vehet fel, szombaton pedig nem aludhat nálam, mert vasárnap misére kell mennie. Amikor családi program van, soha nem mondaná azt, h inkább a barátnőmmel lennék, mindg a családjával tart, mert megszabják neki. Én ezeken nem veszek részt, mert a szülei kicsit el vannak szállva maguktól és nincs kedvem hallgatni a dicsekvést..Lehet jövője egy ilyen kapcsolatnak??
2011. aug. 20. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2011. aug. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az ilyen szülőktől rosszul vagyok, idegbajt kapok, inább világgá mennék a barátnőmmel, minthogy elviseljem a parancsolgatásaikat.
2011. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ha igazán szereted, akkor van jövőtök. nem baj ha fontos neki a család, kellemetlenségeket okz ugyan a kapcsolatban, de nincs ezzel baj. inkább csak tisztelem így látatlanba is a barátodat, amiért ennyire ad a szülei véleményére/akaratára. én sajnos nem tettem amíg még lehetett, és most már hiába is bánok bármit is, mert apukám meghalt... 20/L
2011. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mimano ***** válasza:
Nincs túl sok remény. A srác nem hiszem, hogy több időt fog rád szánni, és ha neked ez problémát okoz, akkor meg az egész család ellened fordulhat! Szerintem szállj ki a dologból.
2011. aug. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha komolyan gondolod vele, én nem ajánlom. :$ Apukámnak a mai napig parancsol az anyja, a mai napig fontosabb neki, mint a saját, "új" családja. Amióta az eszemet tudom, minden vasárnap ment hozzá, kimaradva a családi ebédből, stb... :(

17/L

2011. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: ha szabad megkérdeznem ti miért nem mentek apukáddal??
2011. aug. 20. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Szabad, persze. :)

Mert az itthoni dolgokat is muszáj csinálni... Hétvégén főzni, mosni, takarítani kell, ugyanis hétközben mindenki már hulla fáradtan ér haza, és nincs se energia se idő a háztartásvezetésre... (Jó, persze alapokra van... Főzni, mosogatni stb...)

Emellett van még egy nagymamám, akit szintén gondozni kell, és ő sem könnyű eset...

Igazából mindkét nagyanyám elvárja, hogy körbeugráljuk... Anyukám anyukájánál annyi az egyszerűség, hogy ő helyben lakik, tőlünk kb. 10 percre biciklivel, míg a másik nagymamám tőlünk kb. 30-45 percre kocsival...

Persze, meglátogatjuk a távolabb élőt is, de rá nincs minden hétvégén idő... Most ettől az évtől meg idősek otthonába került, mert már nem tud menni... Talán most rosszabb minden, mint eddig volt... Ugyanis az eddigi lakóhelyét is félig-meddig fent kell tartani... (Eladni apukám nem akarja...)

Bocsi, ha egy kicsit eltértem a tárgytól.

Ha még érdekel valami, kérdezz nyugodtan. :)

17/L

2011. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!