Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nincs 1 barátom se.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nincs 1 barátom se.

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok. Nincsenek, soha nem is vtak barátaim. Régebben ez nem zavart, de most már igen. Sokat vagyok magányos, rengeteget szomorkodom ez miatt. Akárhányszor akarok vkivel találkozni, megbeszéljük a talit, előtte 1-2 nappal lemondják átlátszó indokokkal vagy egyszerűen el se jönnek. Az öngyilkosságra is gondoltam már, de nem tudom magam rávenni. A sportolás se segít, utána mindenki a saját dolgára megy. El vagyok ez miatt nagyon keseredve. Mit tegyek? :,(
2011. aug. 20. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jobb híján kereshetsz a neten embereket. Aki jófejnek bizonyul, azzal meg később élőben is lehet találkozni és programokat csinálni.
2011. aug. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Írtam neked privit:)
2011. aug. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ÜDV A KLUBBAN TESTVÉR.


dettó

19F

2011. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Segítek neked, mert látom, ahogy szerencsétlenkedsz itt, és már kezdelek sajnálni.

1. Napi maximum egy óra internet. Sokkal lassabban telik internet nélkül az idő, unalomban erősödik a kreativitás és a gondolkozás, ami csak jófejjé tesz (ha nem vagy okoska típus)

2. Ha úgy érzed, eléggé unatkozol már, keress valamit, ami lefoglal, és nem TV, nem internet. Biciklizés, gitározás, mittudomén,

3. Akárkivel találkozol, mosolyogj sokat, legyél barátságos, ha arconköp téged, tedd a vállára a kezed és mondd neki: "Nem baj, legalább megpróbáltam jófej lenni veled, te kis k.cs.g." (Ezzel az életstílusra akartam rávilágítani.)

4. Ha valakivel jól érzed magad, hozd fel, hogy csináljatok valamit később együtt. Ha lemondja, nem gáz, ne számold, hányszor utasítanak el.

5. Akárkivel találkozol, öreg nénitől kislánnyal, ha van ürügyed beszélgess el vele. Az emberek szeretik, ha törődnek velük, talán együgyűnek gondolnak, de ki nem szarja le, te úgyis jobban tudod.


Remélem segítettem. Minél hamarabb életstílust váltasz, annál hamarabb kitalálsz az alagútból:))

2011. aug. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
neten ne ismerkedj, azzal csak felszívsz egy steril modort. előtő vagyok
2011. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szólíts le egy embert a buszmegállóban, valami kis ürüggyel, és elegyedjetek dumába. ilyen apró momentumokból nekem 2 életre szóló barátságom is szövődött. a másik a Media Marktban történt, egy eladóval, teljesen véletlenül. eladókkal megéri haverkodni :D
2011. aug. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

legnagyobb ökörség öngyilkosnak lenni.. előtted az egész élet ember! kapd össze magad, járj bulizni, ismerkedj pl chaten vagy bárhol, nem egy ördőngősség hidd el :) na fel a fejjel ;)


21/F

2011. aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy privit, segítek, én is ebben voltam, de a helyzetem rosszabb volt!
2011. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem sincs egy barátom se. Már ovodában se volt... Én is nagyon sokat vagyok magányos, nem szeretnek annyira mert állandóan depressziós vagyok, de akartam magamon változtatni nagyon soxor, de nem megy, interneten akarok barátkozni én is de nem nagyon találok ilyeneket sajnos..:(

13/L

2011. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

17:51-esnek ....az utolsonak uzenem hogy ha akarod h segitsek kicsilany:) vagy ha siman akarsz baratkozni akkor irj 1 privat emailt:)

de tenyleg irj!:P en kerlek!:P

am 16/fiu vok, es most nehogy azert ne irj mert 16 vok, vagy mert fiu vok...sot az h 16 vok az jo is mert tanacsokat tok adni:) es az hogy fiu vok az meg azert jo szamodra pld mert tudok otletet adni h gyere ossze egy pasival meg ilyenek:P szal mondom hogy irj! ha kicsit is szamit neked 1 uj barat:)

Puszillak:P :D

szia:)

2011. aug. 29. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!