Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osztálytárssal tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárssal tényleg nem érdemes járni? :O

Figyelt kérdés

nos.. Tetszik az osztálytársam(fiú)és tudom h tetszek neki mert már "utalt" rá de viszont mondtaa barátnőm h osztálytárssal ne járjak, mert ha szakítanánk akkor ciki lesz..

nektek mi a véleményetek?

előre is köszi.csáó

14/l


2010. dec. 20. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen korban még nem, mert nálatok a szakítás után tényleg "ciki" lesz. Ha idősebbek lesztek, akkor a szakítás sem olyan vészes dolog.
2010. dec. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Мirkó ***** válasza:
Tényleg. Ha együtt jártok szar h állandóan a seggedben van és nincs egy perc nyugtod se, ha szakítotok, utána szar h állandóan a seggedben van, és nincs egy perc nyugtod se.
2010. dec. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne törődj másokkal, csakis azzal, amit te szeretnél.
2010. dec. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van két osztálytársam akik már több mint 2 éve járnak.
2010. dec. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
most ballagsz? akkor hajrá. de ha még sokáig vele leszel, akkor inkább várj még vagy 2 évet hogy kinőjétek a háhádegáz kort.
2010. dec. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát figyu..én tavaly jártam az osztálytársammal, és szakítottunk,és mostmár nem vagyunk barátok.Tönkrement a barátságunk, de annyira hogy nem is beszélünk 1mással, és nem azért mert valamelyikőnk megbántotta a másikat, és nem is azért mert ez "ciki" hanem...nem is értem hogy 1es emberek hogy tudnak jóban lenni a volt barátjukkal/barátnőjükkel...:/

De ha tényleg szerelmesek vagytok, akkor 1 próbát talán megér...

2010. dec. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocs, a kor lemaradt:14/L
2010. dec. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
idén kezdtem a 9.et
2010. dec. 20. 18:47
 9/12 A kérdező kommentje:
és köszi a válaszokat:))<3
2010. dec. 20. 18:49
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes feláldozni a barátságot :)

Szakítás után nem lenne ugyanolyan,egymásra se tudnátok nézni fájdalom nélkül.Hidd el,tapasztalat.

2010. dec. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!