Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha annyira a külső számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha annyira a külső számít, akkor miért látni viszonylag jó pasikat bányarém csajokkal?

Figyelt kérdés
Számomra ez érthetetlen, azoknak a pasiknak már "annyira kell" valakivel... hogy mindegy nekik csak nő legyen?!
2011. aug. 20. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jah. De legtöbbször az ilyenek, csak dugásra kell nekik.
2011. aug. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen pont az a lényeg hogy nő legyen :D És lehet hogy a bányarémben van valami ami benned lehet hogy nincs!
2011. aug. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Most, ha belegondolok az ismerőseim között is az van, hogy a rondább lányok nagyon kedves, barátságos, segítőkész természetűek, míg a szép lányok, akikre sajnos én is mindig hajtok mindeddig hiába utálatos, beképzelt, egoista, kényes kis ribik ( tisztelet a kivételnek ).


Te is jó nő vagy külsőre gondolom csak nem akar járni senki sem veled, max szexre vagy jó.

2011. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Tudod a szerelem nem egy egyoldalú dolog... nem csak a külső alapján járunk valakivel, nem tudhatod soha hogy kit ki fog meg külsőleg, lehet hogy egy általad bányarémnek tartott csaj egy jó pasinak az álomnő, mert mindenkinek más ízlése van.

Az egyik válaszolóval is egyetértek, ezek a bányarém lányok valószínűleg belsőleg igen szépek, és sokkal többet érnek, mint te aki nem érti, hogy miért nem csak külsőségek alapján működik a szerelem...

15F

2011. aug. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

Ja, amúgy én eddig nagyon vártam a szép és egyben belsőleg is jó nőt. De ilyet még nem találtam 21 évesen sem!! Ha találtam is, ő is olyan volt, hogy csak a jó pasikra hajtott, meg a gazdagabbakra.


De most már lassan én is rákényszerülök egy rondábbra, mert ez a sok visszautasításból már nagyon elegem van. Az önbecsülésem is szépen lerombolták ezek a lányok.

2011. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a jó kiállású, okos pasik nem állnak le egy közhelyes, üres fejű pic.ával. Inkább olvasni tudjon, mint szép legyen.
2011. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
a külső csak fiatalkorban számít általában, de öregkorotokra, már nem fog számítani a szépség, hanem inkább a belső értékek... ezért egy okos férfi ezek alapján választ párt 15/F
2011. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a bányarém csajok többet tud nekik nyújtani,mint a plázap*csák...
2011. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 MolotovPunk ***** válasza:

A túl jó csajoknak nagy elvárásuk van plusz egoisták,plusz szerintem nem én kellek nekik.

Így beérem az átlagos csajokkal.

Engem valamiért ők fognak meg,meg azoknak jövök be.

Lelkileg is jobbak.


23/F

2011. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem is voltak olyan bányarémek! itt a tökéletes példa, hogy a férfiak kevésbé felszínesek mint a nők.
2011. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!