Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért fontosabb párválasztásnál a külső? Miért nem a belső?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
te sem mutatkoznál egy ronda barátnővel, nem? :D na, ennyi xD
2011. okt. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert először csak a külsőt látjuk, csak aztán idővel jön a belső.
2011. okt. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 life is beautiful ***** válasza:
100%
külső csak eleinte érdekes. amint kiismer csaj, teszel vmit ami számára kiábránditó és máris leszar. nézhetsz ki akárhogy :D
2011. okt. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
"A külső megfog, a belső megtart."
2011. okt. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a jó szex hozzáláncol :DD
2011. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"külső csak eleinte érdekes. amint kiismer csaj, teszel vmit ami számára kiábránditó és máris leszar. nézhetsz ki akárhogy :D"


Így van. Én jóképű vagyok, mégis általában engem dobnak a csajok, és nem én őket. Ha ez felvidít..

2011. okt. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

bzdmeg...genetika..mmint tudod..darwin meg minden...természettörvények, biológiaóra...ismerős???

ezt az elcsépelt idióta kérdést...facepalm

2011. okt. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, engem is érdekelne, hogy "gondolkodnak" az ilyenek. Nem tudom, miért olyan nehéz belátni, hogy a kapcsolatban úgyis az számít, hogy ki hogy viselkedik, amihez a külsőnek vajmi kevés köze van. Eléggé sekélyes lehet az, akinek ennyire fontos a külső. Mire megy vele? Mutogatja az utcán?


Annabelldrága, elmesélnéd pontosan miről is szól az evolúció meg a "természettörvények"? Van egy olyan tippem, hogy fingodsincs.

2011. okt. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Jó kérdés, engem is érdekelne, hogy "gondolkodnak" az ilyenek. Nem tudom, miért olyan nehéz belátni, hogy a kapcsolatban úgyis az számít, hogy ki hogy viselkedik, amihez a külsőnek vajmi kevés köze van. Eléggé sekélyes lehet az, akinek ennyire fontos a külső. Mire megy vele? Mutogatja az utcán?


Annabelldrága, elmesélnéd pontosan miről is szól az evolúció meg a "természettörvények"? Van egy olyan tippem, hogy fingodsincs."


Bár én nem Annabell vagyok, de ajánlom keress rá a nemi szelekcióra. Itt van egy részlet:


"A férfiak esetén a „férfiasság mutatója” a férfi szervezet tesztoszteron szintje. Ennek megfelelő szintje a férfiak testén a következő vonásokban mutatkozik meg (szintén a már említett szimmetrián túl):

a csípő váll-arány 0,85 körül van, ez széles vállat és keskeny csípőt, erős felsőtesti izomzatot jelent;

az arc felépítésében a férfias vonások dominálnak: kiemelkedő orr, széles járomcsont, erős és széles áll;

erős arc- és testszőrzet; mély hang.


A férfi testalkat tetszetős vonásait erősen kihangsúlyozva szintén nagyon jól megfigyelhetjük a pozitív rajzfilmhősök alakján. Jó példa erre Herkules és Zeusz (a Hercules c. Disney-féle rajzfilmben), Superman ill. Batman alakja: bennük az a közös, hogy erőteljes, izmos testük, széles válluk és erős állkapcsuk van.

A dolog fordítva is igaz: a negatív hősök általában sokkal kevésbé tetszetős testalkattal rendelkeznek a rajzfilmekben, erre jó példa Hókuszpók és Bibircsók a Hupikék törpikékből, Hadész a már említett Hercules c. Disney-féle rajzfilmből, vagy Joker, Batman ellenfele és általában a gonosz varázslók, boszorkányok.



A fentieken túl sikeresebb az a férfi, aki magasabb és szociálisan dominánsabb. A dominancia nem agresszivitást jelent, hanem elismert vezető helyet valamilyen közösségen, szubcsoporton belül. (Ezt Henry Kissinger, az Egyesült Államok volt külügyminisztere így fogalmazta meg: „A hatalom a legjobb szerelmi ajzószer”,[23] utalva arra, hogy a magasabb hatalmi pozícióban levő férfiak sikeresebbek a nők között.) Ez utóbbiak ui. a nők szemében azt jelentik, hogy párjuk testi erejével, rátermettségével és kapcsolatrendszerével képes lesz eltartani és megvédeni őt, valamint gyermekeit."

2011. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én sajna nem vagyok jóképű... De az nagyon bánt, hogy sokan ennyire válogatósak. Szinte minden nap kapom a sértegető megjegyzéseket a külsőm miatt, és párkereséskor az elutasítást. Sokan azoknak okozzák a legnagyobb lelki fájdalmat, akik kevésbé szépek és vágynak legjobban a szeretetre! Néhányan nem gondolnak arra, hogy ezzel a megkülömböztetéssel másoknak mekkora fájdalmat okoznak? Sajnos ez az igazság!
2011. okt. 21. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!