Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura ez így kicsit? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Én 24éves vagyok a férjem 32.kb 1éve a párom nem igen kívánja a sexet,pontosabban mindig fáradt.Biztos nem csal meg mert megbízom benne meg van is oka fáradtnak lenni mert 2munkahelye van plusz suliba is jár estire.Nagyon röstelli magát de hulla én persze megértem,azt mondja én régóta itthon vagyok (gyerekkel)és ezért agyalok meg jár a fejem mindig ezen.Nekem hiányzik a sex és úgy látom neki is de ez meddig huzódhat el ez az állapot?

Vagy talán más oka lehet?Én régen viccesen azt hittem a pasinak nincs az a szitu amikor nem lenne rá legalább valami módon képes és most tessék...


2011. aug. 20. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen férjed örül,hogy luk van a seggén,és te a hülyeségeddel nyaggatod...előbb ki kéne pihennie magát,és utána kell rátérni erre a témára.Ha nagyon unatkzol menj te is pénzt keresni!!!
2011. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
annyira értelmes vagy de tényleg...Elhiheted egy majdnem 2 éves mellett mennyire unatkozhatok.Seg.fej vagy de tényleg ,bocsi..
2011. aug. 20. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
és ki a f.asz mondta neked,hogy 8-10 évvel idősebb fa.szit fogjál ha valakinek viszket akkor ne öreg fa.szt keressen magának.
2011. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 gyerekem van,az egyik 2 éves lesz,a másik 3 múlt...én dolgozok mellettük ugyanúgy...nekem nem derogál dolgozni,hogy a férjem ne szakadjon meg...úgyhogy ne panaszkodj!!!Örülhetnél,hogy eltartja a segged...
2011. aug. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
aha XD
2011. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a többiek már mindent elmondtak semmi értelme hogy ennél jobban lehordjalak, keress valami munkát, vagy lehet szakmád sincs, a mai nők egy része teljesen igy gondolkodik mint te szóval nem kell meglepődni, a pasi keressen elég pénzt hogy eltartson tisztességesen mindene legyen már az elején nehogy kellene valamit dolgozzál ennek tetejében még kirándulni is vigyen járjon sokat a kedvedben, ,,,és mikor neked úgy van kedved hogy széttennéd a lábaid b@sszon meg jól,, hát sajnálom a férjedet én az ilyen nőket mindig elkerültem
2011. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egy gazdagabb csávóhoz kellett volna hozzámenj aki kevesebbet dolgozik és többet van veled, nem egy szegényebhez aki kell dolgozzon helyetted is
2011. aug. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek minden előttem szólóval.


1. Igaz, hogy a nőnek a gyermeke mellett van a helye, ezzel a családmodellel elméleti szinten egyet értek.


Viszont HA szereted a férjed (az önzőség az nem szeretet), akkor TÁMOGATOD mindenben, pláne, hogy érted gürizik nap mint nap. Nehéz a helyzet, de akkor neked most az a feladatod, hogy szereted, támogatod, elfogadod, biztosítod a megfelelően nyugodt körülményeket otthon, hogy a lehető legmaximálisabban ki tudja magát a férjed pihenni otthon, nem nyaggatni, nem hisztériázni, hogy hol marad a szex, hanem körülölelni annyi szeretettel, amennyi csak beléd fér, mert ilyen önfeláldozásért megérdemli, hogy legalább ennyire értékeld őt.


Az más kérdés, hogy ha így álltok, hogy két állása is van, tanul is, akkor erőteljesen tanácsolom, hogy mihamarabb állj munkába, és könnyíts a társad terhein, mert belerokkan.


Ezt az igát ketten kell húznotok, tudod, ez a házasság, és nem úgy van, hogy te kényelmesen ülsz a szekéren, dirigálsz, a férjed meg be van állítva az ökör helyére és vonszol téged, míg te elégedetlenkedsz vele.


Oké, több tiszteletet az iránt a férfi iránt!


24L

2011. aug. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!