Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bnőm korához képest nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bnőm korához képest nagyon érett, de még csak 16, és együtt van egy 34 éves sráccal, aki viszont még kicsit kölyök. Nekem akkor is fura. Ti mit mondotok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te jó ég!!!!!
2011. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
pedofil gyanús.. Nagyon nem oké.
2011. máj. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A barátnőd és te ezt hagyod. Jó barátnő lehetsz!
2011. máj. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó ezt mégis, hogy gondolod? Tiltsa meg neki kötözze meg küldje el a farcba vagy mégis mi? :D A barátnője és nem az anyja...


Kérdezőnek

Szerintem is elég furcsa beszélgettetek erről a barátnőddel? Próbálj meg kicsit hatni rá bár szerintem nem használ majd.

2011. máj. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35 éves srác vagyok és már a 25 éves lányokat is fiatalnak tartom. Viszont lazán el tudom képzelni, hogy van olyan 18 éves, aki elcsavarná a fejemet. Igaz, 1% eséllyel, de miért ne?
2011. máj. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A 18 az nem 16.
2011. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát az én hozzászólásom nem lesz hasznos, mert 17 évesen nekem is volt 34 éves pasim...de ez az ő dolguk, ha jól érzik magukat, hát csinálják.(hidd el, nem lesz ez hosszú életű kapcsolat)
2011. máj. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem egészséges dolog,nem értem a barátnőd szülei miért hagyják ezt.Amúgy meg a srác büntethető ezért.Kiskorú megrontása címen....Tán apakomplexusa van a csajnak?Vagy ahogy írták:A srác lenne pedofil?
2011. jún. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A 34 éves férfi nem "srác", FÉRFI, a 16 éves lány nem nő, LÁNY. Szóval egy férfi és egy kislány kapcsolatáról beszélgetünk... nem tartom normális dolognak. A kislány szülei súlyosan hibáznak és a szülői kötelezettségeiket egyáltalán nem veszik komolyan. Nem vagyok gyöpös, de mindennek van teteje. A 34 éves férfi pedig nézzen mélyen magába , mert egy gyereklány életével szórakozik! Ez, bár jogszabály szerint nem bűntethető, erkölcstelen dolog, akár beismeri magának, akár nem. 27l
2011. jún. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy én vagyok furcsa. De én az én barátnőim azért a barátnőim mert mindig megmondjuk egymásnak a véleményünket. Én biztos szólnék neki hogy ez nem normális légyszives ne csinálja! Az ilyen kapcsolatnak nincs jövője. Sok hülyeségtől megóvtuk már egymást. :) Úgy tudom barátoknál ez így szokás. Mi adunk egymás szavára. nem eltiltani kell mert az rossz hanem megmondani neki a véleményed.
2011. jún. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!