Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léptetek már félre úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léptetek már félre úgy, hogy az azóta sem derült ki (nem mondtátok el stb) és még mindig együtt vagytok azzal, akit megcsaltatok? És ha igen miért tettétek?

Figyelt kérdés
ne törjetek pálcát a fejem felett, hogy biztos megtettem és de gonosz vagyok. meg hogy jajj én sose tenném meg és hogy kérdezhetek ilyet. érdekel, hogy van-e ilyen ember/párkapcsolat és az illető miért tette és hogy élte meg.
2009. ápr. 15. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2009. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírnám ki, hogy ne mondjam el. Nagyon bántana a lelkiismeret.
2009. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ami volt, azt elmondtam a barátomnak
2009. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Én sajnos megcsaltam ami iszonyatos lelki sebet okozott,mivel teljesen részeg voltam amikor 1 srác ezt kihasználta.Azóta is gyötör ez a dolog és baromira fáj mikor erre gondolok de én nem mondtam el a barátomnak mert (jogosan) kidobna és azt nem élném túl
2009. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
komolyan elmondtad? hogy bírta a kapcsolatotok?
2009. ápr. 15. 19:28
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Nem is tudnám megtenni.
2009. ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Én megtettem házasságban.3 éve tart.És nem bántam meg,és nem mondtam el.
2009. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én soha, nem tenném meg vele. Úgy érzem, ha másra lenne szükségem, akkor már nem lenne minden ok a kapcsolatunkban, és szakítanék.


Van egy osztálytársnőm, aki 13 éves korában jött össze egy akkor 18 éves pasival és folyamatosan csalja. A pasi tipikus papucs, nem tud róla semmit. (nem ezért papucs). A csaj összefekszik mkivel... Kis ribi, nem tudom hogy hogy bír a barátja szemébe nézni így.

2009. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy utolsó dolog,ne is haragudjatok. Ha más kell,akkor már tényleg nincs értelme a dolognak. Emberileg meg mindenkinek kijár annyi tisztelet,hogy ne szarvazzák fel.
2009. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer találkoztam másik sráccal, miközben volt barátom, de se a kapcsolat nem volt olyan szuperjó, se a másik srác nem volt új lovag. Már akkor tudtam, h vége van a kapcsolatomnak, és azután, h a szóban forgó sráccal találkoztam, az akkori párommal már nem.

Na h érthetőbben fogalmazzak: nem volt mit elmondanom neki, mert akkor már csak névleg voltunk együtt (vagyis nem lett kimondva, h vége, de sztem ő is tisztában volt vele), viszont az eset után rögtön szakítottam névlegesen is.

Igazából megtehettem volna előtte is, de nem volt rá megfelelő alkalom, a másik sráccal meg akkor volt aktuális a találkozás. (23/L)

2009. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!