Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ugyan mit gondoljak? L/15

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ugyan mit gondoljak? L/15

Figyelt kérdés
A volt barátom 1 hónapja szakított velem msn-en azzal az indokkal, hogy ő már csak barátként szeret, és megtört benne valami. A szakítás utáni napokban beszélgettünk facebookon, láttam őt 2x .. egyszer a bolt előtt ahol rám se nézett, zavarban volt, ma is láttam de felém se nézett. Most mesélte az egyik idősebb barátnőm hogy beszélt a volt barátom apukájával és azt mondta hogy, velem azért szakított a volt barátom mert túl gyors voltam. Ő még gyerekes srác, volt puszi, kézfogás. De én nem siettem! Egyszer mondtam neki, hogy tetszene ha a többiek előtt is fogná a kezem. De ezt nem érzem hibának, akkorának nem hogy azonnal szakítás legyen a vége. Most ugyan mit gondoljak? A fiú azt mondta hogy barátként szeret, az apuja meg azt hogy túl gyors volt a fiúnak ez a kapcsolat.
2011. aug. 20. 23:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Azt, hogy a srác egy balek, hogyha még meg sem merte fogni a kezed társaságban.

14/L

2011. aug. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, ez elég gyerekes tőle. Gondolom még nem áll készen egy normális kapcsolatra.
2011. aug. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

A verzió: még nagyon gyerek, amivel nincs baj, ha ő is 15, később érik, hagyd, nem a te hibád volt abszolút, csak még neki korai. Legyetek barátok, aztán még később is kialakulhat valami, de legközelebb ő kezdeményezzen, te hagyd.


B verzió: Nem mert felvállalni, nem érzett irántad semmit, és nem akarta ezt a kapcsolatot, de nem merte elmondani az igazat, hanem azzal burkolóznak, hogy túl gyors volt...


Vagy csak nagyon nagyon érzékeny fiú, akkoris hagyd, hadd érjen be.

20/L

2011. aug. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Szerintem beszélj a sráccal,csak megtudjátok beszélni hogy mi volt ez az egész:) azt a többi rajtatok múlik:D
2011. aug. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem való még neki kapcsolat. Későn érő típus. Félénk, határozatlan.


Legyetek barátok, és később lehet, hogy rájön hogy mégis kellesz neki, de akkor már határozottabb lesz... :)


15 évesen szerintem még nem akkora probléma, ha nem kezeli jól az ilyen helyzetet. Új neki, zavarban van, majd belejön.


Jobb ez szerintem, mint azok a 15 éves fiúk, akik már "trófeákat" gyűjtenek és így versenyeznek a haverjaikkal...

2011. aug. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azzal, h msn-en szakított veled, csak bizonyította mennyire gyerek még. Felnőtt(ebb) gondolkodású ember az ilyet személyesen intézi.
2011. aug. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

vagy nem mert felvállalni a többiek előtt,vagy tényleg gyors volt neki ez a tempó

ebből is látszik hogy még nem érett egy kapcsolatra

2011. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Apunak nem tetszik??? Jó nagy lúzer lehet ez a srác. Apucinak nem beleugatni ,hanem tanácsokkal ellátni kéne pici fiát.
2011. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Gyerek még. Nekem kb fél éve de már előtte is udvarolt egy srác, persze nekem nemjött be mer bunkó meg nem az esetem. Fél éve mittomhányszorra bepróbélkozott,(ő 14 én 13) ugyvoltam adok neki egy esélyt.Persze facebookon mondta. Másnap a suliba hozzám se szólt, levegőnek nézett. Suli után találkoztunk azt én azt vártam h leetapiz v valami de a kezem se fogta meg. Pff persze még aznap este dobtam, tudtommal a bébicsőszöket megfizetik:S
2011. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hú, Girly, de nagy a szád! 14 éves vagy, és egy 13 évest lebébizel? Hát még neked is gyerekcsősz kéne, de neked már gáz, ha a srác nem tapiz le az első randin? Hová fajul ez a világ?
2011. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!