Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne csak egy kedves aranyos lány legyek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Még sosem volt kapcsolatom bár már volt kontaktusom fiúkkal. Egy általánosan intelligens csinos lány vagyok. Az a problémám hogy a fiúk nem tudom miért nem vesznek komolyan vagy nem is tudom. Sok fiú barátom van és aki fiúkkal dolgom volt és esetleg csókolóztunk mint azt mondták, hogy hát én egy csinos és kedves lány vagyok és tényleg kedvelnek ezért csókoltak meg (de érzelem vagy szerelem semmi). De ez ostobaság. Miért nem kellek kapcsolatra senkinek... Nem baba vagyok akit lehet mutogatni másoknak :(
2011. aug. 21. 00:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%

Én is ez a típusú lány vagyok, okosabb és nem is olyan csúnyácska, sőt (mások elmondásai alapján). Nekem sem volt sok kapcsolatom fiúkkal, persze, járogattam ezzel-azzal, de csak a mostani párom bírta ki a 2. hónapot (1 hete volt a hónapfordulónk), eddig max 1,5 hónapig bírták. És még a kedvesem is folyton azt mondja, milyen aranyos vagyok, ami jó meg kedves, de nem az igazi... A kölyökállatok aranyosak, nem én! Én nő vagyok, szexi, kedves, figyelmes, de NEM aranyos! És mindenkinek a legelső benyomása rólam: aranyos... -.-' Már nagyon elegem van ebből a jelzőből, szóval, tökéletesen megértem, mit érzel. És ami kapcsolatom volt, nekem is az utóbbi 1 évben lett. Hidd el, ha nagyon hagyod magad az olyanoknak, akik tetszenek neked, akár egy csók szintjéig is, attól függetlenül, hogy miféle érzéseid vannak iránta, könnyűnek tűnsz számukra. Ha egy kicsit kéreted magad, játszadozol velük, elbizonytalanítod őket- néha meg megerősíted bennük a férfiasság tudatát, az lehet, többet segítene, mintha rögtön kötélnek állnál. Még úgy jársz mint én, hogy csak kihasználnak és eldobnak, mint valami utolsó utca rongyát...

Kitartás, és továbbra is higgy a mesékben! Előbb-utóbb felbukkan majd a szőke herceg. :) Én még mindig a sárkányok világában élek, de szerencsére az én hercegem már megtalált engem. :)

Sok sikert! És fel a fejjel. Valakinek ez jön be. :) Majd meglátod. :)

18/l

2011. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Amikor megismertem a barátnőmet, ő 17 volt és ugyanilyen típus. Csak haverok voltunk, aztán egyszer, 5 év múlva, amikor szabaddá sodort a szél, eszembe jutott és felhívtam. Ennek 7 éve, azóta is együtt vagyunk, szóval nincs veled hiba, mindennek eljön az ideje!
2011. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

ZivaDavid-nak igaza van.


Maradj mindig ilyen találsz majd hozzád illőt.

Én speciel pont ezt a típust kedvelem.

2011. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

azok a pasik gyökerek.:')

sztem semmi baj veled, én lány vagyok, de ha ez a leirás igaz, akkor nem tudom mi a gond.

2011. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A kapcsolat és a kontaktus ugyanazt jelenti.
2011. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Igen csak a magyar nyelv többértelmű. A kontaktus valóban kapcsolatot jelent kontaktusba lépni - felvenni a kapcsolatot. Viszont a kapcsolatban lenni (járni) már nem egyenlő a kontaktusban lenni-vel. Tekintve hogy egy barátra mondhatjuk hogy állandó kontaktusban vagyunk de az hogy kapcsolatban vagyunk már kétértelműen jönne ki.
2011. aug. 24. 00:24
 17/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező, ha megbántottalak a válaszommal, amiben az is benne volt hogy."könnyen kapható vagy". Tudod én azt tapasztalom, ha mármegfogom egy lány kezét, már az is baj, ha kedves próbálok lenni, az egyenesen már botrány, tehát ezért volt fura a csók.
2011. aug. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem esnék kétségbe, mert nagy-nagyon ritka dolog, ha belénk is szeretnek. Te is biztos sokakat tartasz vonzó, jófej srácnak és biztos szívesen meg is csókolnád őket, de az még messze nem szerelem. Ne tépelődj ezen és ne is erőltesd. A szerelmed tárgya úgy bukkan fel a semmiből majd mint egy villámcsapás, amire épp a legkevésbé se számítasz. 3x voltam eddig szerelmes, mindegyik találkozás a semmiből jött. Amikor meg én próbáltam valakit keresni, soha nem jött az érzés. Legyél türelmes, nagyon-nagyon sok időd van még!
2011. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :) Hát várok, mást nem nagyon tudok tenni :)
2011. aug. 24. 13:08
 20/20 anonim válasza:
2015. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!