Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek az olyan pasikról akiknek több barátnőjük is van?

Figyelt kérdés
És mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy a szeretett barátotok csak hülyített titeket és csak kihasznált és volt rajtatok kívül más barátnője is?
2011. aug. 21. 00:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:

:DDDD Édesem tudod mennyibe tart lecserélni az Ip-t? :DDDDD

Mellesleg,az,hogy én ide miket írok,az nem vehető készpénznek kiscsillag...Mondd meg a jogász haverodnak,hogy járja újra az iskolát...jogi kérdésekben szerintem jobban jártas vagyok,mint a kis diák haverod... :DDDDD

2011. aug. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 A kérdező kommentje:

:DDDD Édesem tudod mennyibe tart lecserélni az Ip-t? :DDDDD


Ezzel szépen elárultad, hogy lövésed sincs a számítástechnikáról. De nyugi nem is vártuk el egy szemüveges kis pattanásos 150 centis lánykától, akit még az egyetlen pasija is aki szóba állt vele élete során, megcsalta amikor csak tudta.:)


Hidd el, ha lenyomozzák, hogy tényleg az egyik volt pasid impotens, akkor ezt hívhatjuk beismerő vallomásnak.

Nem nagy képbe itt a dolgokkal, nekem nagyon úgy tűnik.:)

2011. aug. 21. 01:44
 33/66 anonim ***** válasza:

Találd már meg a Földön azt az egy pasit,akivel ez a baleset történt... :D aztán beszélgethetünk...

Abban igazad van,hogy nem értek a számítástechnikához annyira,de egy ismerősöm,aki már intézett nekem új Ip-t az igen...

2011. aug. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:

Ezzel szépen elárultad, hogy lövésed sincs a számítástechnikáról. De nyugi nem is vártuk el egy szemüveges kis pattanásos 150 centis lánykától, akit még az egyetlen pasija is aki szóba állt vele élete során, megcsalta amikor csak tudta.:)



:DDDDDDDD ez az aranyos,gyerekes elképzelés csak azt mutatja,hogy ki vagy idegileg..lehetsz is kiscsillag,csak jót mulatok rajta...

2011. aug. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 A kérdező kommentje:

De buta vagy, az IP minden egyes számítógép bekapcsoláskor változik, nem kell még intézni.:DDDDDDDDDDDDDDDDDD

És hiába változik, attól még ugyanúgy lenyomozható vagy.


Miért ha megtudja egy rendőr, hogy ki vagy egy feljetentés után (mert lazán kinyomozzák), akkor szerinted mennyi ideig tartana kideríteni az ismerősök kérdezgetésével, hogy ki az impotens barátod?:)


Úgy látom a külsőd leírása meg telitalálat mert azt nem vontad kétségbe. Hát igazán sajnállak, hogy így nézel ki, és valószínűleg csak az internet nyújt neked szabadkezet, hogy itt keménykedhess és verhesd magad, élőben valószínűleg hozzám se mernél szólni.:)

2011. aug. 21. 01:53
 36/66 anonim ***** válasza:
Most erre mit mondjak?Gyerekes vagy és primitív...mit vársz,hogy küldjek képet,hogy bizonyítsam esélyed nem lenne egy ilyen nőnél?Te tényleg nagyon buta vagy...Mellesleg,hogyan nyomozzák ki,ha a srác nem tartozott a baráti körömbe,és már kb 4 éve nem hallottam róla semmit? :DDDDDD Hm...már azt sem tudom,hogy is hívják... És 1-2 komment alapján jelentenél fel?Gyopár vagy kiscsillag,de nagyon...a rendőrök jól kiröhögnek,elkenik a szád,aztán haza zavarnak... :DDDD TEDD MEG!
2011. aug. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:

És miből gondolod, hogy én jelentenélek fel a rendőrségen? Apámék jóvoltából eléggé megvannak a kapcsolataim, szóval nem lenne nagy dolog intéznem egy ügyvédet, aki benyújtja a papírokat...

Aztán a bíróságon kitörölheted a Mucsaröcsögei egyetemen szerzett papírjaiddal...

Úgyse mersz magadról képet küldeni, tudod hogy totál igaz rád a leírás...De ha bátor vagy bebizonyítod, hogy nem.:)

(Egyébként szeretnél de ilyen gyerekes és primitív barátod magadnak, szerinted miért szerzek meg bármilyen nőt? Mert egyszerűen okosabb és ravaszabb vagyok az összesnél.:)

2011. aug. 21. 02:07
 38/66 anonim ***** válasza:
Nem szerzel te meg bármilyen nőt...akkor nem beszélnél róla annyit...persze majd pont neked fogom bizonygatni az igazamat... :DDDD egy tizenéves tininek,amikor férjnél vagyok...hülye vagy te csak nem forogsz....bármikor feljelengethettek,csak nehogy vissza fele süljön el...amíg nincs bizonyíték,addig vakarhatod a p.öcsödet továbbra is...márpedig egy internetes oldalon bárki írhat bármit...ez édes kevés...de ezt te biztosan tudod..ha már olyan okos ismerettségi körrel rendelkezel ;)
2011. aug. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 A kérdező kommentje:

"Nem szerzel te meg bármilyen nőt...akkor nem beszélnél róla annyit"


Ez aztán a logikus következtetés, oda tetted magad újra!

Tudod, pont hogy sokat beszélek róla, mert sok nőről van okom dicsekedni.:)

Nem nekem fogod bizonygatni? Hát akkor mit csinálsz hosszú percek óta?

A férjedet meg sajnálom, ilyen egy patkánnyal egy fedél alatt leélni az egész életét... Borzalmas, azért remélem időben észbe kap és elhagy.:)

2011. aug. 21. 02:19
 40/66 anonim ***** válasza:
54%
Sok nőről dicsekedni...ugyan már..messziről jött ember azt mond ,amit akar..majd egy ragyás h.ülyegyereknek fogok hinni...komolyan ezt gondolod?Szegénykém...biztos csak azért volt sok nőd,mert egy sem maradt meg melleted,mert nem tudtad őket kielégíteni...és most itt vered a nyálad,hogy milyen f.asza gyerek vagy...Tudod mi a baj veled édes szivem?Túl hiszékeny vagy,naív és primitív.Remélem szép estét okoztam neked csíragombóc...törlöm a szánalmas kérdésedet,és léptem...jóccakát te drága kis féreg! Írogass csak magadnak te kis töketlen!
2011. aug. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!