Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek az olyan pasikról akiknek több barátnőjük is van?

Figyelt kérdés
És mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy a szeretett barátotok csak hülyített titeket és csak kihasznált és volt rajtatok kívül más barátnője is?
2011. aug. 21. 00:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
De miért esik jól Neked, hogy fájdalmat okozol másoknak? Oké, éld ki magad, dugjál stb, de erre annyi, de annyi cafka van. Miért kell a szerelemre vágyó normális lányokat bántanod?
2011. aug. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
Megcsalt...többet nem fog megcsalni senkit...az olyan pasiknak,akik szórakoznak a nőkkel ezt érdemlik...és tévedsz...ezt nem lehet kimutatni,mert szimpla impotenciának látszik...volt vizsgálaton...nem tudnak tenni semmit. :))) És remélem te is találkozol majd egy ilyen csajjal...játszol velük,ezt érdemled te is...egy életre szóló leckét...
2011. aug. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:

01:20 Na már én is kíváncsi vagyok mi a módszered... Priviben elárulod? :D


20/l

2011. aug. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 A kérdező kommentje:

Te normális vagy ember? Mi az hogy egy életre szóló leckét? Ki vagy te, hogy egy egész életre tönkre tegyél másokat?

Szegény pali azért szív, mert mérges vagy magadra, hogy nem voltál neki elég jó és talált nálad egy sokkal de sokkal jobbat. Szar érzés lehet, engem még nem csaltak meg.

Vén k.urva.

2011. aug. 21. 01:23
 25/66 A kérdező kommentje:
Js és nem élvezem ,hogy fájdalmat okozok nekik, egyszerűen csak élvezem hogy egyszerre több ilyen gyönyörű lánnyal is lehetek. Nem azért csinálom, hogy másoknak fájjon, nem olyan vagyok, mint az egyik kommentelő vén ku.rva.
2011. aug. 21. 01:25
 26/66 anonim válasza:
Szia, én is eléggé kíváncsi lennék az impotenció csináló módszeredre, küldesz privit?
2011. aug. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem Te vagy ennek a kérdésnek is az írója? : http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..
2011. aug. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:

Vén k.urva?26 vagyok szépfiú... :DDD

Na mi van ezen persze felháborodsz?Az ilyen gyökerek,mint te megérdemlik.Talán nem kéne szórakozni a nőkkel,és nem lenne ez... :)) Majd te is megkapod egyszer...a helyedben vigyáznék,mert aki jó kémiából,az csodákra képes a kicsi műszereddel. ;) És akkor már nem fog semmit számítani,hogy milyen jól nézed ki...a kicsi pömpidet majd csak pisikére tudod használni...jó éjszakát ;)

2011. aug. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 A kérdező kommentje:
Nem írtam ezt a kérdést, de láthatnád az írás készségi különbségeiből is, eléggé szétesett gyerek.
2011. aug. 21. 01:29
 30/66 A kérdező kommentje:

Haverom most végez az a tudomány egyetemen jogászként, megkérdezzük mit lehetne kezdeni az ügyeddel kisasszony.:)

Ha ráharap és azt mondja, hogy komolyan meg lehetne téged róni, akkor lépéseket fogok tenni.

Mert akármennyire tarthatod magad okosnak, de ilyen idióta vagy, hogy ide beírod és világ-világtalan láthatja, és bármikor lenyomozható vagy IP alapján. Na puszi, remélem azért gyorsan elalszol és nem fogsz sokat forgolódni emiatt.:))

2011. aug. 21. 01:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!