Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogom kibírni? :\

Figyelt kérdés

Párommal 1,5 éve vagyunk együtt, 30 km.-re lakunk egymástól és egy suliba járunk.. Suliban hétvégéken egy éjszakát együtt aludtunk.. most nyáron pedig heti 2-3× alszunk egymásnál.

Ebből kifolyólag a nyáron szinte mindennap láttam..Suliban pedig szintén mindennap találkoztunk..

Amikor mi nyaralni voltunk..jött velünk.. de neki egy nappal előbb el kellett mennie..volt nagy sírás mindkettőnk részéről.. 2 nap mulva utánnamentem.. 500 km.-t utaztam vonattal..

Most pedig pénteken elutazott..és szerdán fog hazajönni..

nem fogom kibírni nélküle .. :|

szerda óta nem aludtam, nem csináltam semmit, nem mentem el otthonról sem.. csak sírtam.. szinte megállás nélkül..


mit tudnék csinálni hogy míg vissza nem jön elviselhető legyen .? :|

ő 15/F , én 14/L


2011. aug. 21. 02:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

szoktunk sms-ezni.. de csak pár sms naponta..

felhívni nem szeretném.. mert nem lenne értelme.. mert mindketten elsírnánk..

internetje pedig csak este van.. kb. 1-1,5 óráig...

wifi-zni pedig nemtud :|

2011. aug. 21. 02:15
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
14 évesen EKKORA szerelem egyem a húsát.Amikor csak rá gondolsz gondolj másra xd
2011. aug. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%

1. Erőszakolj meg egy kecskét

2. Ki a faszomat érdekel a te drámai történeted

3. Menjél alukálni

4. Erőszakolj meg mégtöbb kecskét

2011. aug. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

nekem nem kell más...

miért kellene gondolnom valakii másra ?!

2011. aug. 21. 02:28
 5/17 A kérdező kommentje:

nem tetszik..ne írj..

köszii ^^

2011. aug. 21. 02:29
 6/17 anonim ***** válasza:
Foglald le magad valamivel, rajzolj, sportolj, hívd fel telefonon, idő meg majd csak elmegy.
2011. aug. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

14 évesen a pasidnál alszol? heti 2-3 alkalmakat?

a szüleid idióták O.o

2011. aug. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
3:17 te meg paraszt! :D farok am meg am!
2011. aug. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ezen ne sírjál, az osztályfőnökömet is lehurrogtam érte, hogy jajj 2 napot ki kell bírniuk (de mindennap tali meg egymásnál alvás stb) énnekem meg minden héten 5 napot kellett lenni nélküle! Megnyugtatlak vannak kiknek 3 hónapot és van akiknek fél évet kell kibírniuk egymás nélkül és csak 1-2 hetet kapnak. Mégsem bőgnek egyfolyátban!

22/N

2011. aug. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
szép kis szüleid vannak,hogy 14 évesen már a "nagy szerelmednél" alhatsz,nem halsz bele tiniszerelem nem komoyl majd elmúlik
2011. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!