Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogom ezt kibírni? Elhagyott a barátom egy másik lányért

Figyelt kérdés

Szóval tegnap msneztem a barátommal,amikor közölte,hogy idő kell neki,mert nem ismerjük egymást annyira,hogy ebből hosszútávú kapcsolat legyen.Mivel kint volt a strandon,és egy másik lány is(aki az osztálytársam),feltételezem,hogy tetszik neki.Egy másik barátnőm látta őket,és azt mondta,jól elvoltak együtt.Viszont én amikor megkérdeztem a volt barátomtól,hogy amiatt a lány miatt van-e ez az egész,ö azt mondta,hogy nem.Én nem hiszek neki.

A lány még a kapcsolatunk elején közölte velem,hogy a fiú akkor is az övé lesz.

Most mit tegyek?Ma még akarok beszélni az barátommal,hogy tisztázzuk ezt a szakítás dolgot.És persze el kéne neki mondanom,hogy a lány csak gyűjti a pasikat,hiszen tegnapelőtt szakított a barátjával,és tegnap már jól ráhajtott az enyémre.

Esetleg valami tanács?

Bocsánat a helyesírási hibákért,de nagyon ideges vagyok.


2010. júl. 14. 10:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%
minden pasi ilyen. szokd meg. elhagy egy jobb csajért az összes. csak legyenek együtt..főleg strandon..bikinik rengetege..váá:(
2010. júl. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Igen,a strandtól én is féltem.Mivel én nem mehetek termálvízbe(allergia miatt),ezért strandra max. csak napozni járok.Annyira tudtam,hogy ez lesz.Nem tudom,hogy fogom kibírni
2010. júl. 14. 10:30
 3/25 anonim ***** válasza:
Ha a pasi nemet mondott, nyílván nagy hatással volt rá a másik csaj. Ne mondd el a csajról, hogy csak a skalpokat gyűjti, mert úgyse fogja elhinni és csak te jössz ki belőle rosszul. Majd rájön..
2010. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

10:30

hát sajnállak..de tényleg:(

én mindenkinek azt mondom,hogy törődjön bele..a pasik ilyenek. amelyik azt mondja,hogy nem..az hazudik.

amúgy ez a kell idő,hogy megismerjük egymást..blabla..ez egy lekoptató szöveg= a másik csaj kell neki..hagyd a fenébe legyen büszkeséged!!

2010. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Semmiképp sem futnék utána.A büszkeségem nem engedi.De nagyon idegesít az is,hogy a lány az elején azt mondta,hogy úgyis az övé lesz.Ezt nem tudom kibírni
2010. júl. 14. 10:37
 6/25 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó kommentelőnek,hogy a PASIK ILYENEK.

Már ne haragudj drága cicám, de én például nem az a tipikus megb*szom majd dobom típusú srác vagyok.Én annyira kellőképpen tisztelem a nőket,hogy örülnél neki ha lenne egy ilyen pasid. ÉN tudok szeretni. NEM kell rögtön általánosítani,mert akkor én is tudnék mondani sok nőre jelzőket(például más sráccal látom smárolni a barátom barátnőjét,pedig jól kijöttek egymással akkor pár szex után dobják az ismerősömet és satöbbi). Úgyhogy ezt vondd viszsa,hogy amelyik azt állítja az hazudik,mert a nők többsége sem egy ártatlanság,csak azután miután jól kikefélték már és megunta.


Vissza a kérdésedhez:

Hagyd a srácot,hadd csalódjon a csajban,ráfog jönni,hogy hiba volt amit csinált,és majd amikor nem lesz csaja lehet hogy szüksége lesz arra,aki szerette őt. Mondd el neki,hogy az a csaj gyűjtögeti a pasikat,ez jó ötlet,csak vigyázz,a végén nehogy szarkavarásba merüljön a dolog,mert tudom,hogy mikre képesek a nők,ha egy srácról van szó(bekavar itt-ott és már vége a dolognak). HA a srácnak csak annyi vér volt a pucájában,hogy MSN en jelentse ki és ne pedig a szemedbe mondja,hát nem tudok róla véleményt mondani.Minden esetre amit tehetsz: Kitálalsz a srácnak,de semmiképp se állj az utukba,mert az csak rontja a helyzetet.Kitartás kitartás kitartás. De a végén ráfogsz jönni,hogy mégse szereted annyira azt a srácot pont ezek miatt a hibák miatt(hűség hiány stb ráadásul lelkiismeret nélkül csinálja ezeket a dolgokat)

16/F

2010. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Hát az övé lett..ez van hagyd őket a picsbe..majd el lesznek ketten..vagy hárman..vagy ki tudja:D
2010. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

10:41

16 éves vagy..még nem élted ki magad. De! ha rád jön..akkor meg sem bírsz majd állni és nem fog érdekel,hogy kinek töröd össze a szívét.

2010. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ja és nem vagyok a cicád:)
2010. júl. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Könnyen.
2010. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!