Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elolvassam az sms-eket?

Figyelt kérdés

Barátnőm kölcsönadta a pendrive-ját. Van rajta egy üzenetek mappa, benne mindenféle sms-sel. Névvel ellátva. Még januárban monda nekem, hogy mentegetett a telójáról üzeneteket, nekem az akkor elég rosszul esett, nem azért mert őriz valamit, hanem mert az orromra kötötte. A múltkor azt mondta, hogy a volt kalandjai nem jelentettek neki semmit sem, most meg találok valamit, ami pont az ellenkezője. És ahogy nézegettem a dátumokat jó pár üzenet azután van dátumozva, mikor már hónapok óta együtt voltunk és egy pedig idén márciusi:S

Szerintetek elolvassam-e legalább a legkésőbbieket? Vagy pedig bízzak meg benne maximálisan és ne olvassak el semmit sem? Csak lehet, hogy olyan dolgok is van bennük, amik már terhelőek lehetnének.

Eddig jól elvoltunk, de ez mellbe vágott kicsit.


2011. aug. 21. 15:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%
NE!!! VÉLETLENÜL SE TEDD!!!
2011. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha bízol benne és szereted, akkor ne olvasd el, viszont ha dobni akarod, akkor olvasd el, jó ürügy lesz.
2011. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%

Tudj meg mindent.

Egyébként nem kaphat sms-t a csajod vagy mi? Mi ebben a sértő? Nem vágom.

2011. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ha így az orrodra kötötte az is lehet h csak tesztelni akar, ha mégsem hát nem árt ha 1-2be belenézel,hisz ha netán megcsalt jobb ha kiderül.
2011. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azzal nincs bajom, hogy sms-t kap:D De akkor tudtommal sem szülinapja sem névnapja, sem semmije sincsen. És amikor már együtt vagyunk, ne mentegessen üzeneteket más pasiktól akár sokat, akár keveset jelent. Legalábbis én nem tennék ilyet.

A belenézés ellen szól az, hogy esetleg nem tudok leállni és ha nincs is semmi gáz, akkor is szarul esnek...

2011. aug. 21. 15:26
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
ne olvasd el! a szemem előtt ment tönkre egy kapcsolat, ugyanígy sms-ek elolvasgatásával. de nem azok tartalma, hanem a bizalom nyilvánvaló hiánya miatt
2011. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%

Régen volt, emlék, miért ne menthetné el?

A telefonjaimban van legalább 500-600 sms az exeimtől, több évre visszamenőleg. Ha bárki azt kérné, hogy miatta töröljem ki, abban a pillanatban rúgnám ki páros lábbal.

2011. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszi a biztatást, nem olvasom el.
2011. aug. 21. 15:33
 9/23 walk w1th mee ***** válasza:
50%
Én simán megtenném,és majd meglátnám:D
2011. aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%

"Ha bárki azt kérné, hogy miatta töröljem ki, abban a pillanatban rúgnám ki páros lábbal"


Kivéve ha Brad Pitt kérné: [link]


Azt nem értem miért biztos hogy a pasiaitól vannak ezek az üzenetek?

Egyébként pedig még ha onnan is vannak nem vert át, kerek perec közölte hogy lementette, szóval egy szavad sem lehet.

2011. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!