Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kaphatnék még válaszokat? Itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaphatnék még válaszokat? Itt a kérdésem. Eléggé el vok keseredve, msot is küldi nekem a " jó reggelt kivánok az én pici cicuskámnak " c. sms-eket, aztan meg ki tudja, h miket csinal.

Figyelt kérdés

Rengeteget csalódtam a pasimban.2 éve járunk, és már nem tudom, h mit tegyek. Ti mit gondoltok, mit tennétek?

volt már mindenféle, ismeretlen lánynak flörtölős kommentár 1 közösségi oldalon, más lánnyal ismerkedett a strandon, amig én nem voltam ott ( na jó, ez utóbbi annyira nem is durva ), meg hasonló " apróságok ", hasonló dolgok. most ugy érzem, h nagyon kötődik hozzám, de nekem már csak szexelni van kedvem vele. szégyellem is ezért magam, de per pillanat nem tudnék egyedül lenni. 19, l


2010. ápr. 6. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
te vagy kiakadva hogy csajozik miközben neked már csak szexre kell? érdekes vagy.
2010. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nemértem holitt a gond akkor maradj együtt vele, amég jó, aztán majd megmondod neki ha elakarod hagyni. Ha így ismerkedik akkoris amikor veled van akkor nemfog kétségbeesni:)
2010. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fura 1 lány vagy hallod.
2010. ápr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én vok a fura? nekem mindez nagyon rosszulesett, mert én őt valóban szerettem. amikor már elegem volt mindenből, akkor döntöttem igy.
2010. ápr. 6. 09:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szereted, szakíts vele, jobb lenne mindkettőtöknek. Aztán ismerkedj, flörtölj Te is. Fiatal vagy még, nem kötelező az első (?) komoly kapcsolatod mellett dönteni. Szerintem hagyd ott, és keress mást.

17/L

2010. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát anyukám, te bizony mónikasótöltelék vagy :D

Nincs jogod ahhoz, hogy szarul essen bármi is. Jobb lenne, ha elengednéd, mert így az egész kétszínű, méghozzá részedről.

2010. ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért vagy felháborodva, ha nekem csak a szexre kell? Nem értelek.
2010. ápr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
semmi közöm a mónikasóhoz, nem vok fogatlan, meg stb. ugyh ilyenekkel ne is sértegess.
2010. ápr. 6. 14:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Húú én megértelek:D

Igy vagyok én is.Az én barátom nem csajozik mással,(legalábbis nem tudok róla:D),de bunkó velem,megbánt,és nem törödik velem.

Már én is ott tartok, annyiszor csalódtam benne,meg megbántott,hogy úgy érzem én is már csak a szexért vagyok vele.(több mint másfél éves kapcsolat)

És én is szégyenlem magam miatta...de ezvan...

Nem én akartam ,hogy igy legyen,mindennél jobban szerettem,és valahol mélyen tuti most is,de már annyiszor csalódtam benne,hogy nem merem átadni magam az érzéseimnek.Szóval megértelek...

Egyb. sztem ne legyen büntudatod,mert a leirtak alapján lehet,hogy a srác is csak azért van Veled(ahogy sztem az én barátom is velem,szóval igazából nem kénne,hogy rosszul érezzük magukat,mert kétoldalú a dolog...)

19/L.

2010. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
téged mikkel bántott meg?
2010. ápr. 6. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!