Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Azert veszekszunk, mert nagyon szeretjuk egymast"-Mennyire igaz a te kapcsolatod alapjan?

Figyelt kérdés

tartos, komoly kapcsolatokra gondolok. En szeretem a paromat,es o is, de ennek ellenere allandoan esszuk egymast....szerintem mar rongyosak a fulei:D legutobbi balhenk utan a fennebb irt dolgot mondata, es elgondolkoztatott:) szerintetek van benne vmi?

Persze nem az olyan veszekedesekre gondolok, melyek "anyad-ozasig" fajulnak es verekedesig, orditozasig. Hanem a light-os de maro, csipkelodo, belekoto, dolgokra. A parom szerint ha nem szeretnenk egymast nem erdekelne mit csinal a masik, es akkor nem veszekednenk:P Tapasztalat?


2009. ápr. 15. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4 éve vagyunk együtt a párommal,és ő sose veszekszik velem (érzem,hogy szeret),én szoktam cseszegetni,de mégis azt mondanám,hogy ritkán veszekszünk.Csipkelődések nálunk is vannak,de azok nálunk abból állnak,hogy poénosan "szívjuk egymás vérét",amin mindig röhögünk,és tök jó.
2009. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D ertem, mindenki maskepp eli meg:)koszi a valszod
2009. ápr. 15. 22:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi két éve vagyunk együtt és sosem veszekedtünk csak piszkálódások vannak meg kissebb sértődések de ezeket mindig megbeszéljük. És szeretjük egymást. a volt barátommal rengeteget veszekedtünk, imádtuk egymást első igazi nagy szeelem volt mindkettőnknek de csak 3 hónapig tartott, szal rövid ideig lángolt, és a viták megölték a kapcsolatot.
2009. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én négy éve vagyok a férjemmel és elég sokszor szoktunk veszekedni. Ő elég nyugodt típus, én vagyok az aki temperamentumosabb. Vannak nyugodt napjaim/heteim, de van olyan is, amikor napokig nekiugrok minen apróság miatt. Persze egymás vérét is szoktuk szívni, anyukám ilyenkor könnyesre röhögi magát rajtunk:-)De megvagyunk, imádjuk egymást, és nem tudjuk elképzelni az életünket a másik nélkül.
2009. ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5eve vagyok a parommal es rendszeresen veszekszunk...olyankor felmegy az adrenalin szintunk!azutan mindig isteni a sex!kb olyan 2eve jottem ra hogy sex elott mindig felmergesit,hogy aztan tudjon lecsilapitani!:))Verekedni is szoktunk,kimondottan elvezem!Ha kezd karomkodni olyankor lemegyek az uzletbe addig amig lenem nyugszik,es ha forditva van akkor o vag egyet a szamra amitol en elhallgatok!Hat nem a legjobb megoldas de eddig ez volt a leghatasosabb.Es en szerintem ameik par nem veszekszik,azok keveset vannak egyutt vagy tul faradtak a veszekedeshez!
2009. ápr. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az ember csak azzal veszekszik akivel úgy érzi, hogy érdemes (jobb esetben :D) ,

viszont a szeretet megléte nem egyenlő a működőképes kapcsolattal szerintem. Aztán persze mindenki maga tudja mit meddig miért érdemes. Győzike feeling az már szerintem elég gáz :D

2009. ápr. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hat nem a gyozike feelingre gondoltam, vagy a Maonika stilusra:P

koszi a valszokat:)

2009. ápr. 16. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!