Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ért már véget a kapcsolatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ért már véget a kapcsolatod azért mert meguntad hogy a másik fél keres?

Figyelt kérdés

Illetve nem laposodott e el,azért mert a fiúkban benne van a vadászösztön és ha valamit eléjük tesznek,akkor az már nem kell alapon?Érdekel egy két dolog.Kérlek válaszoljatok : )

Nektek mennyire fontos,hogy a párotok keressen előbb,és mennyit keressen?


2011. okt. 2. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

hát őszintén szólva szerintem fura a kérdés megfogalmazása.

de engem például irritál hogy a párom alig keres, látom rajta hogy boldog és tudom hogy szeret és jól érzi velem magát ha együtt vagyunk de valamiért sosem mondja hogy találkozzunk, csak szenved hogy hiányzom neki. ugyhogy nagyrészt nekem kell valami talit szervezni (99%-ban). engem eléggé kiborit. már fordult meg a fejemben a szakitás gondolata csak túlságosan szeretem már :/

úgyhogy az a jó ha mind2 fél kezdeményez. úgy tud tökéletes lenni

2011. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. kérdés: még nem

2. kérdés: értelmetlenül fogalmaztad a kérdést,de remélem a lényegre tapintok és arra válaszolok,ami téged érdekel:egy idő után ellaposodik,hisz megszokják egymást.Vonzóbb nyilván a "tiltott gyümi", de nem gondolnám,ha megkapják egyből el is dobják,főleg,ha valaki nagyon-nagyon szeret valakit.

3. kérdés:nem fontos,hogy keressen így 3 és fél év után.Ha nem keres én sem keresem.Eleinte biztos fontosabb volt.

20l

2011. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát mi kicsit több mint fél éve járunk,az elején mindig keresett,de most meg már eltelnek napok,sőt most egy hét is,hogy nem keres,azért ilyenkor felmerül bennem,hogy mi van !Persze ettől még szerethet,de fura.
2011. okt. 2. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:

mindenképp furcsa,de jobb megbeszélni a dolgokat,mint egymás háta mögött henteregni másokkal.

azt tudom tanácsolni,hogy kérdezz rá konkrétan.lehet fáj az igazság,de nem leszel hülyének nézve,ha egy őszinte ember.

20l

2011. okt. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi : )
2011. okt. 2. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!