Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek olyan férfi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek olyan férfi aki még nem akarja lekötni magát egy nő mellett sem, idővel hűséges lesz a kiválasztott hölgyhöz?

Figyelt kérdés
32 éves férfiról van szó, egy igazi macsórol.
2011. aug. 21. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Hacsak nem szeret bele fülig, nem sok rá az esély, sajnos. Sőt, tudok olyanokról is, akik belezúgtak a nőbe, de csalják, mert szerintük " az nem szerelem, csak testi vágy, tehát tulajdonképpen meg sem csalják"....

De vannak olyanok is, akik kisangyalok lesznek. Mindenképp érdemes megpróbálni, de eleinte ne bízz meg benne vakon, és ne feküdj le vele rögtön, várasd 2-3 hónapig, ha várt rád, és biztos nem csalt meg, akkor jó eséllyel képes /vagy már meg is változott miattad.

2011. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát eddig én is hittem ebben,hogy az ilyen pasikat egyszer csak meglehet változtatni,h lenyugodjanak de miután megtapasztaltam azokután próbálom őket kerülni...az én volt barátom 33 éves és ez a tipikus "macsó" férfi próbál lenni..vagyis úgy akar viselkedni mint a 20évesek,20as éveikben járó srácokkal jár bulizni..aztán találkoztunk,már akkor láttam a tekintetén,h talán "megfogtam" és 3 hónapig le se feküdtem vele és állítása szerint ő sem csalt meg...majd 3hónapban lefeküdtünk minden jó volt aztán vmikor 4hónap végén ő elment 1 hónapra és 1 buli után megcsalt az exével..

Szerintem az ilyen típusú férfiak nem igen fognak megváltozni,max 1 kis időre utána meg elkezd nekik hiányozni a "régi szép idő" és akkor hoppon marad az ember lánya..

22/L

2011. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
aha. 32 évesen még nem nőtt be a feje lágya, de érted biztosan meg fog változni :D aztán hófehérkével és a hét törpével elmentek piknikezni :D
2011. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát az ilyen férfiakat messziről el kell kerülni ugye? Azt nem értem, hogy sosem akarnak gyereket, családot? Inkább egyedül megöregedni? Vagy találnak maguk mellé egy olyan csajt, aki ezeket a félrelépéseket mind elviseli? Vagy egyáltalán ilyen nő létezik?
2011. aug. 21. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát az ilyenek tényleg nagyon ritka esetbe változnak meg..és igen,van,h hangoztatják,h majd családot akarnak de ők nem nagyon akarják magukat lekötni max majd csak öregebb korukba amikor már senkinek sem kellenek..az embernek pedig 30on felül általában kialakult személyisége van már,azaz megváltoztatni vkit akkor már nagyon nehéz..

Az én exem is azt hangoztatta,h családot akar majd én meg túl fiatal vok,pedig ha vki szóbaállt Vele akkor mindjárt lejött róla,h mennyire komolytalan,gyerekes..És igen,megcsalt én megbocsájtottam,kitartottam mellette még ha rosszul is alakultak néha a dolgai majd egyszercsak szakított és megint elkezdett bulikba járogatni és hetente más-más csajokkal feküdt le..mert így nem kell magát lekötnie hisz még "fiatal"..mondta Ő..

Ugyhogy én is azóta elkerülöm Őket,főleg Őt mivel most így 4hónappal szakítás után megint elkezdett irogatni meg féltékenykedni...

22/L

2011. aug. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én párom 36 éves. Ő megváltozott. 17 évig csalta az exét. Van két gyereke. Viszont most velem él együtt és már majdnem két éve vagyunk együtt és maximálisan hűséges hozzám. Szinte sehova nem megy nélkülem. Szeretjük egymást. Velünk vannak a gyerekei is. Remélem már örökre velem marad... :)25/N
2011. aug. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!