Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az lehetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az lehetséges, hogy két ember beleszeressen egymásba úgy, hogy még nem is találkoztak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 19:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Talán. Én nem tudok ilyet elképzelni, de hallottam már cifrább dolgokat is.
2011. márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm így jár most a barátjával, eddig kétszer találkoztak, az életüket meg a facebookon élik... szerintem szánalmas, de az ő dolguk.

Amúgy szerintem lehet.

2011. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szerintem is tök szánalmas, de nem tudok mit csinálni...
2011. márc. 23. 20:05
 4/22 anonim ***** válasza:

találkozzatok ;):)


amugy szerintem lehet, bár...:/ nem tudom elképzelni, az milyen lehet..

2011. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges. Vannak internetes ismerkedős sztorik, ahol állítólag már az első találkozás előtt éreztek valamit a másik iránt, de az szerintem csak erős szimpátia volt (az első találkozásnál viszont tényleg egymásba szerethetnek ha szemtől szemben is tetszenek egymásnak).

Én úgy gondolom hogy csak akkor szerethetnek egymásba emberek, ha személyesen találkoznak, ugyanis a szerelemhez külsőre és belsőre is meg kell ismerni a másikat. Mondják sokan, hogy a külső nem annyira fontos, pedig éppolyan fontos mint a belső, egyiket se szabad fontosabbnak hinni a másiknál, mindkettő (a belső tulajdonságok és a testi vonzalom is) elengedhetetlen egy igazán jó kapcsolathoz.

2011. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van:S
2011. márc. 23. 20:10
 7/22 A kérdező kommentje:
Akkor sem tudom, mit csináljak..
2011. márc. 23. 20:18
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hogy van vele de szerintem fontos a személyes találkozás,én ha nagyon szerelmes vagyok meg kedvelek egy férfit akkor azon töröm magam hogy juthatnék hozzá hogy láthassam és ezt elvárnám a másik pártól is!És akárki akármit mond lényegesen fontos a szex egy kapcsolatban.Na meg persze minek vesztegeted el az éveket hónapokat az életedből ha nem fog a személyes találkozás után működni?Jobb minél előbb a dolgoknak történni mint később.És még utolsó mondatként hozzá tenném hogy a lelki bajos és önbizalom hiányos emberkék ismerkednek interneten és vágnak bele komoly kapcsolatban,tisztelet a kivételnek és akiknek sikerült!
2011. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Talán meséld el bővebben,nem??
2011. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem igazán akarom bővebben elmesélni, nekem is gáz. Utolsó előttinek hozzászólónak: Igazad van, attól félek, hogy esetleg élőben csalódás lenne, és így elvesztegettem egy csomó időt, sőt utána még barátok se nagyon lehetnénk. Nem hiszem, hogy van lelki bajom, bár ki tudja:D önbizalomhiány stimmel sajnos.
2011. márc. 23. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!